App Store Google Play

У Дніпропетровській ОДА обговорили проекти інформатизації

22.08.2016 14:00
У Дніпропетровській ОДА обговорили проекти інформатизації

Ще більше електронних послуг та відкритої інформації про роботу чиновників. З півсотні провідних експертів, громадських активістів та науковців Дніпропетровщини запропонували власне бачення регіональної програми інформатизації регіону на найближчі три роки на  стратегічній сесії у Дніпропетровській ОДА.

Учасники сесії запропонували декілька проектів.

Наприклад, проект з умовною назвою «Інформаційне дерево». Його мета – допомогти мешканцям області дізнатися більше про свої права. Ідея полягає в тому, що якщо ви служили в АТО і не знаєте, на які пільги маєте право, то зможете зайти в особистий електронний кабінет та дізнатися про них. Те ж саме стосується новоспечених батьків, пенсіонерів, інвалідів.

Телефони, графіки роботи, перелік питань, з якими можна звернутися. Детальна онлайн інформація про роботу будь-якої установи регіону – така ідея другого проекту.

Проекти запропоновані лише як напрямки для майбутньої роботи. Як втілювати їх у життя – учасники обговорюватимуть вже у вересні.

Дана стратегічна сесія – один з етапів впровадження швейцарсько-українського проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади», учасником якого є Дніпропетровщина.

«Публічні консультації з громадянським суспільством щодо рішень органів влади – є практикою європейських країн, перевірною часом. Це забезпечує, перш за все, підвищення прозорості влади та тісне партнерство керівництва області з громадськістю» – підкреслив експерт проекту Олексій Зелів’янський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...