App Store Google Play

Після допомоги смертельно хворому патрульних і їх машину довелося дезінфікувати

20.08.2016 19:00
Після допомоги смертельно хворому патрульних і їх машину довелося дезінфікувати

Близько полудня 19 серпня до диспетчера Патрульної поліції Дніпра звернулася лікар терапевтичного відділення міської лікарні №5 по вулиці Братів Трофімових 111.

Як йдеться на сторінці поліції у соціальній мережі, наряд патрульних, виїхавши на місце, знайшов порушника спокою, яким виявився мешканець Дніпра 1961 року народження.

За словами лікарки, громадянин перебував у них на лікуванні та був виписаний 11 з діагнозом пневмонія - в процесі лікування, вони виявили, що він хворіє на СНІД. Тим часом чоловік поводив себе з персоналом неадекватно лаявся та справляв свою нужду в палаті.

З’ясувавши адресу реєстрації хворого громадянина, патрульні відвезли його додому. Хворий пересуватися самостійно на власних двох не міг. Але вдома з'ясувалось він нікому не потрібен, за вказаною адресою проживає мати померлої дружини, ака відмовилася впускати чоловіка в помешкання.

Патрульні відвезли хворого до міського центру СНІДу на вулиці Канатній. Завідувачка цього центру повідомила, що даний громадянин перебуває у них на обліку як хворий на СНІД четвертої стадії, на рак підшлункової залози та туберкульоз відкритого ступеня.

Завідуюча наказала своїм працівникам продезинфікувати автомобіль патрульних та самих поліціянтів.

Пройшовши санітарну обробку, патрульні відправились до відділку поліції Новокодацького району для написання заяви та дачі пояснень по даній ситуації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...