App Store Google Play

Звільнені за підсумками переатестації керівники поліції планують "зберегтися" на своїх постах через суди

19.08.2016 17:00
Звільнені за підсумками переатестації керівники поліції планують "зберегтися" на своїх постах через суди

За підсумками першої хвилі переатестації 21 топ-поліцейський Дніпропетровщини має бути звільнений, 10 - понижені у посаді. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку ОО "Громадського контролю" у Facebook.

Серед причин - провалені тести на професійну підготовку і логіку, численні факти зловживань, що викликають розбіжності у способі життя та скромних офіційних доходах, переслідування Євромайдану в Дніпрі у 2014 році та багато іншого.

Однак вже за кілька днів звільнені за підсумками атестації поліцейські масово звертаються до суду. Що звертає на себе увагу - ці позови приймаються до розгляду з вражаючою оперативністю.

Так, вже сьогодні, 19 серпня, в Дніпропетровському окружному адміністративному суді призначено до розгляду справу за позовом звільненого за підсумками атестації екс-начальника Самарського райвідділу поліції Дніпра В.Кузьменко до Головного управління Нацполіціі в області.

Сутність справи - "визнання протиправними дій, визнання протиправним та скасування рішення". Засідання призначене на 15-у годину в офісі Дніпропетровського окружного адміністративного суду за адресою: вул. Академіка Чекмарьова, 5. Суддя - Верба Ірина Олександрівна. 

Позови інших представників поліції про "скасування рішень" також призначені до розгляду на найближчі дні.

"Громадський контроль" обіцяє уважно стежити за розвитком подій і оприлюднити всі спроби звільнених екс-поліцейських відновитися в рядах поліції, яка, завдяки величезним зусиллям активістів, має шанс очиститися від корупціонерів і "перевертнів у погонах".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...