App Store Google Play

У Дніпрі ДСНС запрошує усіх бажаючих навчитися рятувати життя

19.08.2016 14:40
У Дніпрі ДСНС запрошує усіх бажаючих навчитися рятувати життя

З початку року працівники служби порятунку Дніпропетровщини 8 тисяч разів приймали заходи для рятування людей. Задля зменшення кількості надзвичайних ситуацій у подальшому, працівниками ДСНС разом з волонтерський рухом Червоного хреста було запроваджено ряд заходів, в яких може взяти участь кожен бажаючий. Про на прес-конференції у «МістДніпро» розповіла прес-секретар Державної служби надзвичайних ситуацій в області Дарина Гречіщева, передає Дніпроград з місця події.

За пів року з 8 тисяч виїздів, у зв’язку з підвищеною пожежною небезпекою і недбалістю громадян, працівникам ДСНС довелось 4800 разів здійснювати ліквідацію займань. 63 рази рятувальники здійснювали необхідні заходи для порятунку людей від утоплень, завдяки чому вдалося врятувати 10 осіб, з них троє дітей. Нажаль, через необережність 57 громадян на теренах водойм загинули.

«Останній нещасний випадок стався вчора, на річці Оріль: підчас встановлення сітки для ловлі риб, потонув мешканець селища Балівка. Перед цим, 11 серпня, у місті Синельниково люди на відстані 2 м від берега знайшли тіло загиблого чоловіка», - розповідає Дарина Гречіщева і говорить про те, що найчастіше нежасні випадки на воді стаються у місцях не оснащених для купання і з вини самих людей.

Задля того щоб уникнути таких випадків працівниками ДСНС в об’єднанні з волонтерами області здійснюються регулярні рейди легальних і стихійних пляжів.

«Ми роздаємо листівки з правилами поведінки біля водойм, говоримо, про те що небезпечно вживати алкогольні напої на березі тощо», - говорить представник Дніпропетровської обласної організації товариства Червоного Хреста України.

Нещодавно волонтери Дніпра пройшли курс новітніх лекцій з правил рятування і тепер за підтримкою державних рятувальних служб вони мають змогу проводити семінари і тренінги для усіх бажаючих. Мешканці, які хочуть знати, які дії вживати у разі надзвичайних ситуацій, можуть звернутися до управління ДСН, що знаходиться на вул. Короленко 4, або до офісу товариства Червоного Хреста за адресою провулок Будівників 12, записатися у групу і розпочати навчатись надавати первинну допомогу. По закінченню курсу бажаючі можуть стати учасниками волонтерського руху і разом з ДСНС виїжджати на місця надзвичайних ситуацій і рятувати життя.

Запис у групи здійснюється щоденно, а лекції розпочинаються після набору необхідної кількості людей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...