App Store Google Play

Скрябін став для мене першим вчителем, - Дзідзьо

18.08.2016 16:40
Скрябін став для мене першим вчителем, - Дзідзьо

Сьогодні до Дніпра завітав антигламурний співак, композитор, режисер, митець, філософ та драматург Дзідзьо. Співак запросив усіх Дніпрян на свій концерт, який відбудеться 19 липня у літньому театрі в парку Шевченка о 20:00. Окрім цього Дзідзьо розповів про створення гурту, образ і назву. Про це стало відомо Дніпрограду на прес-конференції у «Дніпро-Пост».

Ім’я співака Михайла Хоми пов’язане з його дідом, якого у рідному селі артиста на Західній Україні називали саме Дзідзьо. Дід і бабуся Михайла привили йому любов до природи та села, саме через це у кліпах гурту неодноразово можна побачити лани природи.

Хоч музикантів у сім’ї Михайла Хоми немає, він закінчив музичну школу, вокально-хоровий відділ, вступив до Львівського державного музичного училища на диригентський факультет, а потім навчався в університеті і наразі має вищу освіту по вокалу.

Поплічниками Дзідзьо у гурті є Лямур – бек-вокаліс та гітарист і Юлік – бек-вокаліст та клавіши.

Окрім музики Дзідзьо займається благодійністю, хоч і не любить про це говорити, проте Михайло допомагає дітям та приділяє цьому велику уваги, попри нестачу часу.

«У мене дуже мало часу, я не можу звернути увагу на кожного, я навіть вдома рідко буваю, але нещодавно був випадок, коли я дізнався про хлопчика з Івано-Франківська, у якого на рахунку вже сьома хіміотерапія. Я вирішив поїхати до нього, подарував конструктор і просто приділив увагу. З того дня він мені дзвонить і після того, як він повернеться з лікування, ми разом з його татом підемо на рибалку і подаруємо хлопчику ровер. Після нашої зустрічі він набрався сміливості у мужньо переносить усе лікування», - говорить Дзідзьо.

Сам співак дивується, що діти полюбили його творчість і самого артиста, адже спочатку свою творчість він орієнтував на студентів і молодь.

Своїм вчителем і наставником Михайло Хома вважає Кузьму Скрябіна, який від самого початку творчості співака допомагав йому і вчив хитрощам та тонкощам мистецтва.

«Я пам’ятаю нашу першу зустріч, тоді я у нього спитав: «Андрій, Кузьма, підскажи, що треба зробити, щоб стати артистом?» Він мені тоді сказав, що потрібна лише одна пісня, а далі дуже плідно працювати, адже важко втримати і зробити ще більше, аби не втратити марку. Неодноразово він також давав мені поради щодо пісень», - зазначає Дзідзьо.

Група Дзідзьо з’явилася у 2009 році і з тогу часу набирає обертів, з’являються нові пісні, кліпи та неординарні ідеї. Однією з таких ідей є символ гурту – п’ятак Мейсона, улюбленця лідера гурту.

«З цього все і почалося. Жартуючи ми почали створювати історії про Мейсона, які одразу сподобалися людям. Усі тексти більшість знали на пам’ять та розповідали один одному, навіть я їх не знаю. І тому я вирішив, що п’ятачок Мейсона має бути у логотипі, адже саме він став ідейним натхненником гурту», - розповідає Михайло Хома.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...