App Store Google Play

У Дніпрі видатки на ремонт шкіл зросли більш ніж втричі, - Михайло Лисенко

17.08.2016 11:20
У Дніпрі видатки на ремонт шкіл зросли більш ніж втричі, - Михайло Лисенко

16 серпня заступник міського голови Михайло Лисенко перевірив як проходить капітальне оновлення шкіл перед початком нового навчального року, передає Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради. Цьогоріч у міському бюджеті Дніпра на ремонти в навчальних закладах передбачено 56 млн грн - у 3,5 разу більше, ніж раніше.

У ході інспекції Лисенко відвідав навчально-виховний комплекс (ліцей) №100 і школу №105. Навчальні заклади розташовані в різних частинах міста: ліцей №100 – в центрі Дніпра, а 105-та школа – в селищі Таромське. Нині тут тривають масштабні ремонтні роботи. Михайло Лисенко запевнив: навчальні заклади Дніпра приводитимуть до ладу незалежно від того, в якій саме частині міста вони розташовані.

"Цього року, порівняно з минулим, фінансування збільшено у 3,5 разу. Ще один пріоритет – ми закуповуємо будівельні матеріали та користуємося послугами підрядників із Дніпра. Адже ці підприємства працюють тут і сплачують податки в бюджет міста. А це, в свою чергу, дозволяє витрачати більше коштів на потреби дніпрян", – зазначив Михайло Лисенко.

У класах іноземної мови ліцею №100 нині старі вікна замінюють на металопластикові. Директор навчального закладу Ірина Рижикова дякує, що нарешті міська влада відгукнулася на її прохання.

"Вікна енергоощадні, тож у класах буде тепліше. Раніше і вчителі, і учні страждали від того, що вікна пропускають холодне повітря. Тепер усе зробили. Настрій у дітей покращиться і вони вчитимуться з задоволенням", – упевнена пані Рижикова.

Крім того, під час інспекції Михайло Лисенко звернув увагу на фасад будівлі. Заступник мера упевнений, що навіть облаштування відкосів після заміни вікон не зможе остаточно вирішити ситуацію з втратою тепла у класах. Тому наступного року буде проведена реконструкція зовнішньої частини приміщень.

У школі №105 наразі закінчується капітальний ремонт асфальтного покриття. Нову тротуарну плитку на шкільному подвір'ї покладуть до 1 вересня. На початку навчального року оновлення чекає і на спортивний зал. Для комфортних занять фізкультурою на підлогу покладуть штучне покриття, пофарбують стіни та замінять вікна. Ремонт спортивного залу не завадить навчанню дітей. Адже в цей час погода ще дозволятиме тренуватися на вулиці.

Щоб провести в себе ремонт, навчальним закладам необхідно подати спеціальну заявку. Далі профільні комісії визначають, яка школа більше від інших потребує ремонту.

"Ми обираємо найбільш занедбані школи і облаштовуємо їх", – пояснив заступник міського голови.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...