App Store Google Play

Які зміни чекають на Дніпро: новий заступник міського голови розповіла про перші кроки на посаді

15.08.2016 17:20
Які зміни чекають на Дніпро: новий заступник міського голови розповіла про перші кроки на посаді

Яніка Мерило поділилася своїмі планами на новій посаді і запевнила, що на Дніпро чекають реформи та зміни на краще. Про це вона повідомила на прес-конференції у міській раді, передає Дніпроград.

"Перш за все хочу подякувати міському голові за довіру і обіцяю не підвести. В мої обов'язки входитимуть керування ЦНАП, електронні послуги, IT-технології, кол-центр мерії, впровадження електронного квитка у громадському транспорті, контроль за прозорістю закупівель, а також робота з інвесторами та міжнародними донорами", - говорить Яніка Мерило.

Новий заступник міського голови зазначила, що все, що стосується надання послуг, збираються перевести у електронний вигляд, аби отримувати послуги стало максимально швидко та доступно. 

Однією з реформ, над якою почнуть працювати вже найближчим часом, стане впровадження електронних квитків у громадському транспорті. Випробувати таке нововведення планують вже наступного року, але процедура ця досить довготривала.

"Для міста такі квитки стануть своєрідною статистикою. Стане можливим відслідковувати кількість людей на різних маршрутах або скільки користуються тим чи іншлим видом громадського траспорту. Такий електронний квиток у Батумі зекономив 60% коштів місцевого бюджету, а у Лондоні приблизно 10%. Отже, таке впровадження суттєво вплине на бюджет міста", - зауважила виконуюча обов'язки міського голови.

Велика робота не тільки попереду, але і позаду. За шість місяців вже запустили електронний документообіг, відкрили бюджет, мапу, на якій можна бачити, куди витрачаються гроші з бюджету та програму Navizor, завдяки якій кожен може оцінювати стан доріг та спостерігати за їх ремонтом.

"Моя ціль: прозорість, ефектівність та доступність влади", - наголосила Яніка Мерило.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...