App Store Google Play

Систему електронного декларування в Україні провалено - Меріло

15.08.2016 14:40
Систему електронного декларування в Україні провалено - Меріло

В Україні запущено систему електронного декларування без сертифікату. Як наслідок, чиновники, які подадуть декларацію до отримання сертифікату системи, не можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила заступник міського голови Дніпра Яніка Меріло.

"Простими словами: якщо я забув про дві квартири у Лондоні, то ніяких наслідків не буде, але це ж і була суть всієї системи, що були б і наслідки", - пояснила вона.

Нагадаємо, що працююча система електронних декларацій була останньою вимогою для отримання безвізового режиму і наступного траншу від МВФ.

"Так кого ми обманюємо? Себе? Так ніколи змін і не буде. Європу? Вони реально не дурні і дивляться на суть, а не на піар, а суть в цьому, що в нас тільки що запрацювала нова база даних декларацій, а не інструмент прозорості. Я би зараз припинила би можливість подавати декларації, долучила би всі сили, щоб отримати сертифікат і запустила би вже працюючу систему, яка виконує мету", - пише радниця Мінінфрасруктури.

Водночас, Меріло сподівається, що Президент, Прем'єр-міністр і Міністр Кабінету Міністрів Украіни Олександр Саєнко швидко виправлять ситуацію, адже поточна нікому не потрібна, окрім корупціонерів.

"А селфі держорганів з соціальних мереж про «ми запустили», рекомендувала би не публікувати, бо така наглість ховати зраду під перемогу ще більше обурює", - додала вона.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...