App Store Google Play

Влада країни перешкоджає розвитку будівництва, а отже і виходу з кризи, - експерти

12.08.2016 13:20
Влада країни перешкоджає розвитку будівництва, а отже і виходу з кризи, - експерти

Зі світового досвіду, будівництво - це індикатор рівня життя населення. На думку експертів вивести з кризи країну може саме будівна промисловість. Проте, головною перепоною на шляху до сталої економіки є перемінна влада, яка перешкоджає стабільному розвитку важливої інфраструктури. Про це на прес-конференції у «МістДніпро» говорили представники державних організацій будівної промисловості у Дніпропетровській області.

Вже багато років українці борються за свої права, намагаються змінювати  своє життя на краще. Україна пережила вже не малу кількість революцій, через що країна потерпає від зміни влади. Саме потерпає, бо нові правителі держави, хоча і ніби намагаються впроваджувати зміни на краще, проте роблять це без огляду на минуле. Влада створює нові проекти і закони, не дивлячись на те, що розпочаті проектні рішення потребують закінчення.

«Згадати хоча б ситуацію з об’їзною дорогою, яку почали будувати близько 4х років тому. В програму заклали кошти, розпочалось будівництво. Прийшла нова влада – зупинились роботи», - пояснив ситуацію генеральний директор АТ «НВО« Созидатель », голова обласної організації роботодавців будівельної галузі, заслужений будівельник України Турчин Леонід.

На думку експертів усі проекти повинні бути захищеними від таких ситуацій і попри будь-які події в країні продовжувати працювати. Адже будівництво відображає благоустрій суспільства.

З огляду на ситуацію в країні людям дуже потрібні нові робочі місця, які може забезпечити будівна інфраструктура.

«Що таке робочі місця? Це забезпечене доходами населення, що в свою чергу робить громадян  платоспроможними. І як результат маємо простимульовану розвинену економіку»,- пояснив Михайло Крапивко.

Працівник допоміжної промисловості директор з маркетингу ДП «НВО« ПХЗ», яке займається виготовленням вибухівки, за допомогою якої видобувають матеріали для будівництва, Ірина Капуста повністю погодилася з такою думкою і додала, що останні роки в країні спостерігається спад в галузі видобування.

«З 7 кар’єрів працює 4. Видобувна інфраструктура не постачає на будівництва сировину, її купують за кордоном і внутрішня економіка страждає. З цим також треба щось робити», - сказала Ірина Капуста і додала, що мешканці Дніпропетровська області люди з досить активною позицією і не зрозуміло, чому тут замовчуються такі важливі проблеми.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...