App Store Google Play

Українцям потрібен національний план, де одну з ключових ролей зіграють лікарі, - Наливайченко

12.08.2016 10:40
Українцям потрібен національний план, де одну з ключових ролей зіграють лікарі, - Наливайченко

Українцям потрібен національний план, який, насамперед, базуватиметься на підготовчому етапі: гуманітарному та медичному. Ключову роль у ньому має бути відведена лікарям, як з одного боку, так і з іншого - за лінією розмежування. Про це заявив лідер громадсько-політичного руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

«Лікарі в Донецькій та Луганській областях теж мають стати нашими союзниками. Не у війні, не у знищенні українців, а у принесенні лікування, добра і всього того, що потрібно будь-якій людині щоденно. Нам треба повернути безпеку в Донецькій і Луганській областях на повній території. Чи не захопити, не повернути військами, а повернути безпеку людям, українцям, які там теж є", - зауважив Наливайченко.

Громадсько-політичний діяч переконаний: для України національний план повинен складатися з трьох ключових моментів. Перший - підготовча сфера, яка полягає в гуманітарній і в медичній площинах.

"Це треба робити не на мінських чи нормандських самітах. Ні Олланд, ні Меркель за нас це робити не буде. У них – свої громадяни є", - підкреслив він.

На переконання лідера Руху «Справедливість», далі, після підготовчого етапу, потрібно продовжувати концентруватися на економіці і на сфері безпеки. На його думку, на цих умовах повинен з'явитися власний національний план повернення тимчасово окупованих територій до нормального життя.

«Є міф, який не дає Україні вирішити питання національної безпеки. Міф про те, що ми повинні захопити Донецьк і Луганськ. Ми нічого не повинні захоплювати, ми повинні повернути людям там нормальне життя», - підсумував Наливайченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...