App Store Google Play

Розмовляй 25 днів українською під час мовомарафону та отримуй подарунки

12.08.2016 16:20

Громадські активісти презентують проект Мовомарафону приурочений до 25-ї річниці незалежності України. До акції організатори мають на меті залучити громадян, які готові протягом 25 днів говорити українською мовою. Для них команда «Мовомарафону-25» підготувала цікаві тематичні завдання, зустрічі, квест та інші інтерактивні заходи.

"Ми вирішили розштурхати громаду України і дати змогу багатьом розширити межі своєї власної Незалежності, перейшовши на спілкування українською мовою. Або ж – дізнатися про українську якомога більше і, хтозна, може покохати її усім своїм гарячим серпневим серцем.

Тож розминайте язики, щелепи та свої лінгвістичні звилини і нумо ставати до марафону української мови довжиною у 25 днів. Такий собі тест на витримку для одного й експеримент для багатьох", - звертаються організатори марафону.

Для того, щоб розпочати марафон необхідно перш за все зареєструватись і заповнити анкету на сайті.

Надалі ви маєте обрати оптимальний для себе вид марафону:

Перша доріжка — для справжніх сміливців і шибайголів: повне занурення в українську мову на три з гаком тижні, тобто тимчасова відмова у вживанні російської у всіх сферах життя. Таке вже проходили активісти першого Мовомарафону, що відбувся у лютому цього року в Харкові.

Якщо ви трішечки сором`язливі і звикаєте до всього поступово, тоді друга доріжка саме для вас — це лагідний мовомарафон25. У ньому ти отримуватимеш цікаві завдання, які допоможуть тобі поступово опанувати на ліпшому рівні українську, не шокуючи оточуючих різкими змінами.

"Ми підготували цілий стос порад та корисної інформації для всіх мовомарафонців: що робити, аби полегшити перехід на українську в щоденному спілкуванні, як зберегти мовну стійкість в середовищі, а також – як поліпшити мовлення, позбутись росіянізмів та збагатити словниковий запас. Ти дізнаєшся такі тонкощі рідної мови, які здивують навіть твою улюблену вчительку української", - наголошують активісти.

Також будуть різноманітні офлайн-завдання та заходи, де марафонці зануряться в спілкування українською з головою.

Організатори надсилатимуть зареєстрованим учасникам листи із задачами та порадами кожні 2–3 дні.  Виконані завдання слід публікувати під хештеґами #мовомарафон25 та #мовомарафон25лагідний. Використовуючи ці ж хештеґи не забувайте ділитись враженнями від участі в мовомарафоні-25 з друзями.

Завдання є обов’язковими для всіх, і якщо ви будете виконувати їх постійно і навіть краще за інших, організатори потішать тебе подарунками від партнерів нашого проекту.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...