App Store Google Play

На Сорочинському ярмарку візьмуть участь гоголівські персонажі, улюблені зірки та представники регіону

12.08.2016 08:00
На Сорочинському ярмарку візьмуть участь гоголівські персонажі, улюблені зірки та представники регіону

Микола Гоголь власною персоною, ексклюзивні полтавські вареники та цікаві обрядові дійства – поринути в атмосферу національного свята можна на традиційному Сорочинському ярмарку. Він пройде з 16 по 21 серпня в селі Великі Сорочинці на Полтавщині. Збирається на свято і Дніпропетровщина. Підприємства області представлять свою продукцію, творчі колективи – таланти. Щорічно захід відвідує до мільйона людей.

Цьогорічний Сорочинський ярмарок присвячується 25-й річниці Незалежності України і проходитиме під гаслом «Розквітає ярмарок – квітне Україна!».

Офіційне відкриття – 16 серпня об 11.00 за участю гоголівських героїв, які їхатимуть на справжніх волах.

Ярмаркова площа – просто неба, займає 16 гектарів. На неї з’їдуться до 1,5 тис. підприємств, народних майстрів та творчих колективів з України, Молдови, Грузії, Білорусі, Німеччини та Польщі.

Свої досягнення представить і Дніпропетровщина. Себе показати та на інших подивитися їдуть промисловці, аграрії та власники зелених садиб регіону.

Також у розважальній програмі візьмуть участь дев’ять творчих колективів області. З Криничанського району – вокальні ансамблі «Надія» та «Душі криниця», з Магдалинівського – дитячий хореографічний колектив «Перлина», з Петропавлівського – ансамбль народної пісні «Джерело». Павлоградський район презентуватимуть вокальні ансамблі «Горлиця», «Весна», «Любава», народний хор ім. С.Кулика та вокальне тріо «Лілея».

На ярмарку можна буде придбати все, що душа забажає – на будь-який смак і гаманець. Від продуктів харчування, напоїв, одягу та взуття до текстильних товарів, прикрас та сільгосптехніки.

Понад 40 народних майстрів проводитимуть майстер-класи з вишивки, гончарства, лозоплетіння, орігамі, ковальства. Обіцяють як традиційні майстер-класи, так і нові.

Протягом кожного ярмаркового дня проходитимуть фестивалі, конкурси. Заплановані етнографічні свята та обрядові дійства. Зокрема, свято сала, вергуна, гарбуза, Спаса медового, вареника та галушки, борщу, а також українського весілля.

Крім традиційних гоголівських персонажів – Хіврі, Черевика, діда Панаса та самого письменника – цьогоріч на святі розважатимуть Тарас Бульба з козаками та Чорт.

Уперше на ярмарку виступатимуть артисти Ольга Полякова (16.08) та Олег Вінник (20.08). Також будуть радувати глядачів своїми піснями «Дзідзьо» (17.08), «Діти «Фрістайла» (19.08) та рок-гурт «Санмай» (18.08).

Детальну програму можна переглянути за посиланням.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...