App Store Google Play

Філатов миттєво відрегував на повідомлення про непрозорий тендер комунального медзакладу

12.08.2016 21:00
Філатов миттєво відрегував на повідомлення про непрозорий тендер комунального медзакладу
Міський голова Дніпра Борис Філатов оперативно відреагував на повідомлення користувача соцмереж про те, що посадові особи комунального закладу «Дніпропетровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 6» намагалися закупити продукцію для його потреб за завищеними цінами.
 
«10 хвилин тому заступникові головного лікаря з економіки пані А. А. Петровій запропоновано звільнитися за порушення процедури прозорості держзакупівель. Шановні добродії, рано чи пізно, але я вас все одно всіх пережую. Хто хоче красти – краще не чекайте, коли до вас доберуться. Тричі подумайте», – написав він на своїй сторінці в соцмережі.
 
За кілька годин до цього в мережі з’явився допис користувача Олексія Давиденка, в якому йшлося про те, що його компанія взяла участь у тендерах дніпропетровського центру первинної допомоги на закупівлю сповивальних і маніпуляційних столів.
 
Попри те, що технічне завдання для участі в торгах «випадковим чином» було виписане тільки під продукцію місцевого меблевого підприємства АТОН, компанія О. Давиденка виграла, запропонувавши на 30% нижчу ціну, ніж інший учасник.
 
«Але тут нам подзвонив сам дніпропетровський виробник АТОН і сказав, що торги були влаштовані під другого учасника, який програв, і продукцію нам не відвантажать, оскільки ми залізли на чужі торги з дуже низькою ціною. Виявляється, поліклініка оголошувала ці торги під інших переможців. Ось так в Дніпрі замовник і виробник метикують на двох за завищеними в півтора рази цінами», – написав Олексій Давиденко.
 
Він також зазначив, що їм було запропоновано відмовитися від перемоги на користь того, хто програв, або ж торги скасують. Однак проблемі вирішили надати розголос.
 
«Нехай вирішують мешканці Дніпра, що їм важливіше: отримати продукт від кишенькової фірми або все те ж саме купити за найнижчою ціною, а на зекономлені бюджетні гроші купити щось ще», – додав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...