App Store Google Play

Сезон алергії в самому розпалі, проте у Дніпрі готові до лікування мешканців

11.08.2016 14:20
Сезон алергії в самому розпалі, проте у Дніпрі готові до лікування мешканців

Головний алерголог міста зазначила, що для нашого регіону характерна третя пилкова хвиля, яка спостерігається у серпні та вересні, коли відмічається цвітіння полину, амброзії, лободи, соняшника та кукурудзи. Захворювання, яке викликано алергією до цих рослин має назву поліноз. Ця хвороба суто сезонна і закінчується тоді, коли припиняється цвітіння рослин. Про це на прес конференції у міській раді повідомили головний алерголог міста, голова постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я Євгенія Дитятковська та начальник управління навколишнього середовища департаменту міськради Павло Головаха.

За останню ніч до лікарні надійшло 10 хворих з ускладненням, проте алерголог відмічає, що у пікову ніч кількість пацієнтів, що надходять може складати 50-60 осіб. Таку алергію можуть викликати і харчові продукти, такі як мед, горіхи, насіння, халва, кавун, диня, гірчиця, майонез, трави та інші.

"Такі  продукти неможна їсти протягом всього року. Ми вже мали три алергічні шоки, три набряки Квінке у важкій формі та тяжкі кропив'янки взимку", - зауважила Євгенія Дитятковська.

Слід зазначити, що хворим на поліноз суворо заборонене лікування фітотерапії. Симптомами такого захворювання є часте чхання, свербіж у носі, сльозоточивість очей та підвищення тиску влітку.

В нашому місті достатня кількість алергологів, методи обстеження та сучасні препарати, які необхідні хворим. Також завдяки Борису Філатову збільшилася сума для базису терапії бронхіальної астми. 

Павло Головаха зазначив, що в цьому році фінансування програми "З локалізації, ліквідації амброзії та інших карантинних організмів та території Дніпра на 2012-2016 рік" відсутнє. Через це перед управлінням поставлена задача розробити нову програму. Знову буде пройдений етап створення карантинної мапи, яка повинна була бути розроблена ще у 2012 році та розробки методу. 

"Тільки коли ми будемо знати обсяги робіт, метод та його вартість ми будемо вносити до програми вже конкретні цифри та вказувати, скільки нам потрібно коштів для того, щоб ліквідувати амброзію", - говорить Павло Головаха.

Начальник управління навколишнього середовища також зазначив, що працює підприємство "Благоустрій", яке штрафує керівників підприємств та установ біля яких зафіксована амброзія чи інші карантинні амброзії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...