App Store Google Play

На Дніпропетровщині організують танцювальний флеш-моб для Тіни Кароль

11.08.2016 21:00
На Дніпропетровщині організують танцювальний флеш-моб для Тіни Кароль

Більше 100 дорослих та дітей об’єднаються в сучасному танці під пісню Тіни Кароль «Україна». Це лише один з пунктів програми VII фестивалю «Мама, тато, я – дружна, весела сім’я» в селі Дружба Криничанського району, який відбудеться 14 серпня. До участі у флеш-мобі та фестивалі запрошують усіх бажаючих.

Вже сьомий рік поспіль активна мешканка села Дружба Криничанського району організовує веселий фестиваль для друзів, односельців та всіх бажаючих добре провести час. 

Ідея такого свято з’явилася в Олени Григораш після народження сина. «Хочу, щоб у моєї дитини було яскраве дитинство. У мій час були туристичні походи, різноманітні конкурси, художня самодіяльність. Тому і для сучасних дітей вирішила організувати щось подібне. Традиції, що заклали в нас батьки, мають передатися й нашим малюкам», - говорить організатор свята Олена Григораш.

Цього року у програмі фестивалю веселі старти. Родинам з дітьми запропонують позмагатися в олімпіаді. Найспритніші та найспортивніші отримають призи та гарний настрій.

На гостей свята чекає святковий концерт. Його підготували юні таланти з сіл Дружба, Затишне, Сухий Хутір та Красний Став Криничанського району. У програмі концерту запальні танці та мелодійні пісні.

Усі учасники фестивалю матимуть змогу взяти участь в оригінальному флеш-мобі – сучасному танці під пісню Тіни Кароль «Україна». Такий оригінальний привіт запишуть на відеокамеру та передадуть співачці.

Родзинкою свята стане лотерея від господині. Кожен зможе отримати сувенір на пам'ять.

До участі у фестивалі запрошується кожен, хто бажає весело провести час. Захід безкоштовний та проходить за адресою: вул. Садова, 47, с Дружба Криничанського району.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...