App Store Google Play

Геннадій Корбан відреагував на викриття судді Чауса на хабарі

10.08.2016 17:00
Геннадій Корбан відреагував на викриття судді Чауса на хабарі

Член президії політради УКРОПу Геннадій Корбан, щодо якого в грудні 2015 року суддя Микола Чаус ухвалив рішення про арешт, прокоментував ситуацію з приводу викриття судді на хабарі в 150 тис. доларів США. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу УКРОПу.

«Затримання Чауса стане ще однією цеглинкою – юридичним фактом і доказом моєї невинуватості при розгляді моєї скарги Європейським судом з прав людини», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Геннадій Корбан також висловив сподівання, що підозрюваний суддя дасть свідчення слідству щодо тих високопосадовців, які давали вказівки знищити його фізично.

«Зі свого боку, я не бажаю громадянину Чаусу, щоб з ним вчинили так, як він вчинив зі мною, бо правосуддя над ним вже відбулося», – зазначив він.

Нагадаємо, розглядаючи справу про обрання запобіжного заходу Геннадію Корбану, суддя Микола Чаус провів рекордне за тривалістю, майже 30-годинне судове засідання, під час якого грубо порушувалися права підозрюваного та його захисників, а залу штурмували силовики та «тітушки». Микола Чаус витратив на дослідження матеріалів справи під час засідання лише 9 секунд. А для ухвалення рішення, його написання, друк та належне оформлення у нарадчій кімнаті судді знадобилися всього 16 хвилин.

Одіозний суддя також ухвалив рішення про примусовий привід Геннадія Корбана до зали суду в першу добу після проведення підозрюваному стентування судин. Адвокати Корбана і він сам не раз заявляли про те, що Микола Чаус виконував політичне замовлення у цій справі, адже перебуває на гачку у влади – він був у переліку суддів, яких мають звільнити за порушення присяги.

Суддя Дніпровського райсуду відомий також тим, що ухвалював незаконні рішення проти автомайданівців під час Революції гідності, дозволив правоохоронцям вилучати оригінали матеріалів з інших проваджень, що може призвести до їхньої фальсифікації, та зняв з розшуку Юрія Іванющенка.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...