App Store Google Play

Ми зупинили злочинні дії колишнього керівництва Укрзалізниці, - Купрій

09.08.2016 14:20
Ми зупинили злочинні дії колишнього керівництва Укрзалізниці, - Купрій

Завдяки діям народного депутата від партії "УКРОП" було попереджено розкрадання державних коштів на "Укрзалізниці". Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку нардепа Віталія Купрія у Facebook.

Віталій Купрій опублікував відповідь на своє депутатське звернення від Голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцеха Балчуна щодо спроби розкрадання коштів державних підприємств у сумі більше 24 мільйонів гривень.

Пан Балчун повідомив, що новим складом правління "Укрзалізниці" 13 липня 2016 року було прийнято рішення про скасування всіх попередніх рішень щодо закупівлі продукції для потреб "Укрзалізниці" за завищеними цінами.

Нагадаємо, ще на початку липня стало відомо про те, що "Укрзалізниця" планує закупити металопродукцію за завищеними цінами. А саме, що колишнє правління ПАТ "Укрзалізниця" вимагало від ПрАТ "Коростенський завод залізобетонних шпал" та ПрАТ "Гніванський завод спецзалізобетону" укласти договори поставок метизної продукції для ремонту залізничної колії за завищеними цінами з ТОВ "Євроміст" і ПП "Виробничо-комерційна фірма "Єврометиз".

Проте керівники цих заводів провели додаткове маркетингове дослідження та встановили можливість закупівлі зазначеної сертифікованої в Україні продукції дешевше на 24 мільйони гривень, ніж пропонувало колишнє правління "Укрзалізниці". Про це вони неодноразово повідомляли та просили погодження на укладання договорів по нижчим цінам.

"Ми зупинили злочинні дії колишнього керівництва «Укрзалізниці», які могли призвести до зайвої розтрати коштів державних підприємств в умовах жахливої економічної ситуації в країні!", - заявив нардеп УКРОПУ. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...