App Store Google Play

Активістка з Дніпра пропонує нарешті перевернути прапор та змінити гімн

07.08.2016 11:00
Активістка з Дніпра пропонує нарешті перевернути прапор та змінити гімн

Гімн України, який вона отримала, виборовши незалежність у 90-х роках, просочений біллю, гордістю та відчаєм. Він підняв людей та привів на майдани. Але, думаючи про майбутнє країни, слід використовувати більш життєствердні слова, вважає громадська активістка з Дніпра Наталя Рясковська.

Про це жінка пише на власній сторінці в соціальній мережі.

«Мороз по шкірі йде, коли слухаю його , особливо в дитячому виконанні. Дякую, всім, хто щиро промовляє його слова. Але допоки ми будемо співати про ворогів - вони будуть. Поки співатимемо про смерть, країна буде «ще не вмирати», а не просто «жити» - а це різні речі. Наша Україна самостійна, знаю, що вона самодостатня, і хочу , щоб в її гімні звучали хороші, позитивні слова, з вірою та впевненістю в щасливу долю рідної країни», - пише пані Наталя.

Вона пропонує власний варіант державного гімну, втім, не наголошує на «єдино вірному» власному варіанті.

«Головне - аби дискусія про це взагалі точилася в суспільстві, адже ми весь час чубимося за якісь дрібниці, не приділяючи достатньої уваги фундаментальним речам, які формують матрицю само ідентифікації українця. Він живе в країні, оточеній вороженьками, які мають самі згинути, не панують на своїй землі, а лише мріють про це, залишаючись невільними батраками навіть у своїй сторонці з однією мрією – положити душу й тіло», - вважає мешканка Дніпра.

Також на думку пані Наталі, давно час виправити «трагічну помилку» і повернутися нарешті до історичного українського прапора з кількасот річною історією замість нав’язаного радянськими депутатами у 1991 році.

«Під цими кольорами сучасна вільна Україна прожила більш ніж чверть століття. Але справа в тому, що кольори порівняно з теперішнім стягом історично були розташовані навпаки - зверху сонце (жовтий), знизу вода (блакитний) - дві умови для розвитку любого життя взагалі. Наші пращури козаки-характерники, наділені природною мудрістю діти української землі, я впевнена, не просто так, розташували таким чином жовту та блакитну смуги на своєму знамені», - вважає Наталя Рясковська.

Свої думки активістка має намір оформити у вигляді електронних петицій до Президента України. Нагадаємо, для розгляду такої петиції, вона має набрати більше ніж 25 00 голосів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...