App Store Google Play

З 1 вересня школярі будуть вчитися за новою програмою: як це буде

05.08.2016 11:20
З 1 вересня школярі будуть вчитися за новою програмою: як це буде

Олівці замість ручок, заборона на червону пасту для вчителів, усна англійська та жодного читання на швидкість. Вже з 1 вересня навчатися у школі стане легше. У Кабміні затвердили зміни до навчальної програми для учнів 1-4 класів.

У новому навчальному році знято обов’язковий розподіл годин. Тепер вчитель сам вирішуватиме, яку тему скільки викладати. Самі ж теми відповідають віковим особливостям дітей. Наприклад, раніше першокласники вже мали писати слова і речення англійською. Відтепер перші півроку у них буде лише усний курс, діти вчитимуться розмовляти. Більше уваги приділятимуть й усному мовленню в українській.

Вчителям рекомендовано писати з дітьми олівцем замість ручки. Це допоможе учням не боятися помилок, формувати позитивне сприйняття навчання. Через це вчителям доведеться позабути й про червону пасту.

Діти перестануть читати на швидкість, натомість вчителі допомагатимуть їм опанувати усвідомлене читання.

Внесені зміни до програм з української, математики, літератури, інформатики, музики, малювання, трудів, фізкультури, іноземних мов, природознавства, основ здоров’я, предметів «Мистецтво» та «Я у світі».

У Кабміні вважають, що такі нововведення допоможуть дітям розкритися, розвинути індивідуальність. Школярі отримуватимуть якісні знання, проте іншим шляхом, більш комфортним для їх психіки.

«Нова програма навчатиме школярів не зазубрювати матеріал, а правильно його використовувати у житті. Поки ми чекаємо на додаткові роз’яснення Кабміну, – кажуть у департаменті освіти і науки ОДА. – Незабаром буде проведена конференція для вчителів, там презентують оновлену навчальну програму». 

У Дніпропетровській області 947 шкіл, в яких навчаються близько 300 тисяч дітей. Цьогоріч до перших класів піде близько 30 тисяч хлопчиків та дівчаток.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...