App Store Google Play

Борис Філатов перевірив хід ремонту дороги по вул. Калиновій, на який дніпряни чекали понад 20 років

05.08.2016 09:20
Борис Філатов перевірив хід ремонту дороги по вул. Калиновій, на який дніпряни чекали понад 20 років
4 серпня очільник Дніпра провів виїзну нараду і перевірив, як триває ремонт дороги по вул. Калиновій. Востаннє роботи проводилися тут ще 20 років тому. Нині ж на вулиці повним ходом розгорнуто поточний ремонт. Міський голова впевнений – місто таких робіт не бачило вже багато років.
 
Вулиця Калинова – магістраль загальноміського значення. Це один з основних під'їзних маршрутів до великих житлових масивів лівого берега Дніпра – «Лівобережного», «Березинського», «Клочко» та «Калиновського». Тут проходить ціла низка щоденних маршрутів громадського транспорту.
 
«Дуже важливо, що ми нарешті перейшли до реалізації цього плану. Цьогоріч будуть відремонтовані основні магістралі: це одне з наших головних завдань. При цьому робиться не лише дорожнє покриття для проїзду автомобілів, також прочищаються зливники. Деякі з них були просто заасфальтовані й до них навіть не потрапляла вода», – повідомив Борис Філатов.
 
Одна з особливостей ремонту Калинової – заниження бордюрів. Це означає, що після завершення робіт вулиця стане зручнішою для людей з особливими потребами. На вимогу очільника Дніпра такої системи дотримуватимуть і при оновленні інших ділянок доріг. Крім того, в ході ремонту вул. Калинової використовують двошарову техніку вкладання асфальту. Загалом буде укладено близько 10,0 тис тонн асфальтобетону. Площа робіт складає 59,0 тис кв. м.
 
Вперше за довгі роки на вул. Калиновій буде реконструйований тротуар і зливовий колектор. Ремонтники також планують відновити роботу колодязя, що на перехресті просп. Слобожанського і вул. Калинової. А для освітлення вулиці встановлять натрієві лампи. Планується, що ремонтні роботи триватимуть до 15 вересня.
 
Нагадаємо, в цьому році місто встановило рекорд, виділивши на ремонт доріг 650 млн грн. Разом з тим, за словами Бориса Філатова, наразі він веде переговори, щоб з наступного року на ринку Дніпра з’явилися також європейські будівельні компанії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...