App Store Google Play

Музей АТО відзначив двомісячний ювілей масштабною екскурсією від творців

02.08.2016 09:20
Музей АТО відзначив двомісячний ювілей масштабною екскурсією від творців

Більше 60 мешканців Дніпропетровщини прийшли відзначити символічний двомісячний ювілей єдиного в Україні Музею АТО. Організатори підготували для всіх відвідувачів ексклюзивну екскурсію від творців.

Біля музею АТО «Шляхами Донбасу» людно. Збираються дорослі та діти. Всі вони прийшли на ексклюзивну екскурсію з нагоди символічного ювілею експозиції. Усі готові побачити чисту правду про війну на Донбасі. Екскурсію провів керівник робочої групи зі створення музею, волонтер та історик Юрій Фанигін.

«Екскурсія музеєм «Шляхами Донбасу» пройшла на славу! – розповідає Юрій Фанигін. - Дощ як на замовлення припинився за 15 хвилин до початку, свіжість і прохолода супроводжували нас. Вдячний всім, хто прийшов, було дуже приємно провести екскурсію».

Екскурсовод розповів, як планувався та впроваджувався в життя цей проект, що означає кожен експонат. Дізналися відвідувачі й про те, як далі розвиватиметься музей.

Наразі тривають роботи над другою частиною музейної експозиції. Вона буде розташовуватися всередині історичного музею ім. Яворницького. Експозицію розділять на кілька тематичних частин. Тут буде інформація про бойовий шлях бригад і батальйонів, волонтерів, капеланів, найбільший блок присвятять хлопцям Дніпропетровщини, які загинули в зоні АТО. Відкриття другої частини музею заплановане до кінця року.

У травні Дніпропетровська ОДА разом з волонтерами відкрили вуличну експозицію першого в Україні Музею АТО. Її назвали «Шляхами Донбасу». Тут представлені близько 400 експонатів. Це списана військова техніка, яка воювала на Донбасі: БТР, медична «таблетка», міномет, зенітна установка, військовий джип, башта танку.

Групові екскурсії Музеєм проходять щодня, окрім понеділка, з 9.00 до 19.00. Записатися на них можна в історичному музеї за телефоном (056) 246-34-22. Або у Центрі допомоги учасникам АТО (056) 742-86-62.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...