App Store Google Play

Дніпровська красуня здобула титул в американському конкурсі та отримала 1000$ на власний соцпроект

02.08.2016 15:40
Дніпровська красуня здобула титул в американському конкурсі та отримала 1000$ на власний соцпроект

Анастасія Мироненко здобула титул «Міс Кращий соціальний проект 2016» на конкурсі «Міс українська Канада» і отримала у винагороду кошти на його реалізацію. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт заходу.

Канадські українці — найбільша слов'янська діаспора на території Канади, через що понад 50 років тому українці за походженням організували свій конкурс краси. Щороку в американському місті проводиться масштабний конкурс «Міс українська Канада», в якому беруть участь канадки українського походження. Вони представляють регіон, в якому народилися і виросли.

Головна відмінність конкурсу полягає в тому, що безперечна краса не є основним критерієм відбору. Передусім, конкурс дає учасницям можливість продемонструвати свій талант, досягнення, індивідуальність, харизму та лідерські здібності.

Участь у конкурсі 2016 року взяли понад 60 дівчат з діаспори, а до фіналу потрапили лише 16. Дніпровська красуня не тільки дійшла до фіналу конкурсу, а ще й виборола перемогу в одній із номінацій.

Анастасія Мироненко створила проект, який передбачає заміну системи обігріву в Петриківському дитячій художній школі імені Т. Пати на автономну електричну. Через те, що взимку в цій школі температура завжди нижче нуля, проводити заняття для дітей в таких умовах просто неможливо. До того ж після того, як Петриківський розпис був включений до спадщини ЮНЕСКО, забороняти навчання в школі було б неправильно. Анастасія запропонувала змінити систему обігріву, яка до того ж допоможе заощадити на опаленні.

Журі конкурсу сподобався її проект більше за всі і Анастасія Мироненко стала Міс Кращий соціальний проект 2016, за що отримала 1000 доларів на реалізацію проекту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...