App Store Google Play

Дніпропетровська область на 62% готова до опалювального сезону

02.08.2016 12:00
Дніпропетровська область на 62% готова до опалювального сезону

Спеціалісти виконали вже половину запланованих робіт щодо перевірок та ремонтних робіт до опалюваного сезону, іншу половину мають встигнути завершити до вересня. Готують до зими котельні, житлові будинки, дитячі садки, школи, лікарні і тепломережі. Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Нині повністю готові до морозів понад 9,5 тисяч багатоповерхівок. Всього заплановано перевірити 15,5 тисяч житлових будинків. Спеціалісти оцінили й стан 934 котелень, провели необхідні роботи - вони готові до початку опалювального сезону. У планах – перевірка ще близько 550 котелень.

"До першого вересня підготовка до опалювального сезону на Дніпропетровщині має завершитись. Паспорти готовності потрібно підписати до першого жовтня. Керівники районів та міст області повинні відповідально поставитись до цього процесу. Важливо підготувати все, як слід, щоб подати тепло в домівки, школи та лікарні одразу, коли буде така потреба", - зазначив Валентин Резніченко.

Комунальники регіону вже промили понад половину систем централізованого опалення, підготували до роботи взимку більшість мереж комунальних закладів області.

Щоб холодний сезон пройшов без форс-мажорів, до нього готують не тільки тепломережі та котельні, а й водопровідно-каналізаційні мережі, насосні станції, очисні споруди, водозабори та свердловини.

Всього до початку опалювального сезону мають бути готові 1 485 котелень, 2,4 тисячі кілометрів теплових мереж, 15,5 тисячі житлових будинків, 220 лікарень, майже 2 тисячі шкіл, дитячих садків, технікумів та інститутів області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...