App Store Google Play

Заступниця Філатова розповіла деталі афери навколо жилсервісів Дніпра

22.07.2016 17:50
Заступниця Філатова розповіла деталі афери навколо жилсервісів Дніпра

Світлана Єпіфанцева звинуватила Олександра Вілкула та його подільників Гуфмана і Романенка у наклепі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку нещодавної кандидатки у депутати по 27 округу Світлани Єпіфанцевої у Facebook. 

Приводом для обурення заступниці міського голови Дніпра стала стаття в одному з міських видань, у якій йдеться, що невідомі "двірники" керівництвом нібито чоловіка Єпіфанцевої захопили технічну документацію на сотню багатоповерхівок в Індустріальному районі. 

Після останнього офіційної заяви від "Оппозіцінного блоку" про зречення Заманського на користь Єпіфанцевої (нагадаємо, це депутат, який разом з родичкою викидав і знищував продукти у бабусі, який свого часу був виконавцем у схемах Геннадія Гуфмана - колишнього депутата міської ради, відомого оборудками з комунальною нерухомістю - ред.), Світлана вирішила пояснити, звідки ростуть ноги у так званих "викривачів".

"Вчора ввечері на Вілкуловскому сайті знаходжу статейку з гучною назвою і моїм ім'ям. Брехня і бруд, яку виписують у офісі Вілкула, на проспекті Яворницького, 5, цілком закономірна. Адже панове позбавляються потужного джерела доходів і не зможуть продовжувати грабувати людей.
Нічого з написаного в цій статті - ані до мене, ані до моєї родини стосунку не має", - написала заступник міського голови Дніпра. 

Далі Єпіфанцева пояснює, що у 2012 році заступник міського голови Максим Романенко і директор КП «Бюро обліку майнових прав і діяльності з нерухомості» Геннадій Гуфман навмисно вирішили ввести КЖРЕП Соборного та Індустрального районів у стан банкрутства. Призначивши туди через суд арбітражних керуючих, які підпорядковуються виключно Гуфману, вони таким чином вивели з-під управління міста ці підприємства - а це понад 4 млн платежів населення в місяць за житлові послуги та приміщення комунальної власності в управлінні. Весь цей час вони без проблем вимивали гроші на свої підприємства під виглядом обслуговування, спеціально нарощували борги КЖРЕП перед їх комерційними підприємствами, щоб мати юридичну можливість вимивати гроші в тому числі з бюджету міста (що вони і робили будучи при владі - наприклад, нараховуючи субсидії за ЖК послуги і нарощуючи борги, Романенко і Гуфмана відшкодовували їх собі в кишені з бюджету міста, користуючись тим, що міська влада зобов'язана фінансувати малозабезпечених).

Крім того, як стверджує заступниця міського голови, багато приміщень, будучи на балансі КЖРЕП, досі керуються Гуфманом у власних корисливих цілях без матеріальної вигоди для міської громади. Екс-кандидатка у нардепи акцентувала, що за законом, якщо банкрутством управляє арбітражний керуючий, призначений туди рішенням суду, то міська влада не має жодного впливу і можливості керувати таким підприємством. Воно не підкоряється місту.

"За останні півроку КЖРЕП двох районів і їх керівники, керовані Романенко і Гуфманом, просто ігнорували міську владу, не приходячи на наради і не виконуючи команди профільних керівників мерії, пов'язаних у тому числі з необхідністю виконання закону України "Про особливості здійснення права власності ... ", де мова йде про ОСББ і визначення жителями будинків управителя і виконавця послуг. Гуфман дав команду саботувати передачу будинків на баланс створеним ОСББ і став шантажувати керівництво міста тим, що це "його бізнес" і тільки він вирішує, як йому працювати в двох районах міста. Тому, йому не треба заважати вимивати гроші населення собі в кишеню, інакше він вживе заходів, в тому числі за допомогою покупних рішень судів", - зазначила Світлана Єпіфанцева. 

Закінчила віце-мер Дніпра свій огляд справи таким повідомленням:

"Для того, аби повернути міської влади управління житловим фондом в цих районах, забезпечити безпеку управління власністю (щоб уникнути зокрема виселення за борги мешканців квартир за рішеннями суду, які будуть купувати компанії Гуфмана, і віджимати квартири), для прискорення реформи пов'язаної з передачею на баланс ОСББ житлових будинків (яка сьогодні відкрито саботується Гуфманом), а також для ефективного здійснення ремонтів житлового фонду в цих районах, міською владою було прийнято рішення на сесії передати будинки на баланс Жилсервіс №6 в Індустріальному районі і Жилсервіс №15 у Соборному, а також визначити їх тимчасовими виконавцями послуг до проведення конкурсу. Таким чином, дане рішення не дозволяє більше Гуфману продовжувати збагачуватися за рахунок людей, вимивати гроші з бюджету і красти і віджимати приміщення у громади".

Саме цим Світлана Єпіфанцева пояснила появу низки замовних матеріалів проти неї та команди мера Філатова у деяких не чистих на руку ЗМІ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...