App Store Google Play

У Дніпрі визначили ефірний час для агітації кандидатів по 27 округу за рахунок Держбюджету

02.07.2016 16:30
У Дніпрі визначили ефірний час для агітації кандидатів по 27 округу за рахунок Держбюджету

На засіданні 30 червня окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу№ 27 провела жеребкування для визначення черговості надання ефірного часу на телебаченні та радіо для передвиборної агітації кандидатів за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України.

Про це повідомляють громадянські спостерігачі мережі ОПОРА.

Згідно з част. 4 ст. 72 Закону України "Про вибори народних депутатів України" кандидатам у депутати, зареєстрованим в одномандатному окрузі, надається по 20 хвилин на відповідних регіональних телеканалах та по 20 хвилин на регіональних радіоканалах.

Для передвиборної агітації на обласному телеканалі (51 канал) та радіо (УР-1) кандидатам виділено час з 19 до 21:10 протягом 4-14 липня 2016 року.

Жеребкуванням визначено наступну черговість проведення агітації.

На телебаченні:

4.07: Карамушка Максим Олегович, Шилова Вікторія Віталіївна, Краснов Загід Геннадійович, Бондаренко Віталій Петрович, Краснов Загід Станіславович, Лопатін Вячеслав Павлович.

5.07: Сірий Олександр Станіславович, Єпіфанцева Світлана Володимирівна, Жуков Сергій Вікторович, Краснов Загід Володимирович, Ульянова Таміла Володимирівна, Руднєва Анна Олегівна.

6.07: Іванов Василь Дмитрович, Тютєрєва Вікторія Ігорівна, Панов Віталій Валерійович, Нєжнов Сергій Миколайович, Ричкова Тетяна Борисівна, Тигов Олександр Олександрович.

7.07: Рашевський Олександр Олександрович, Варчук Наталія Олексіївна, Горб Тетяна Василівна, Сергєєв Павло Павлович, Томчук Оксана Іванівна, Євтушенко Юрій Вікторович

8.07: Кузнецов Олександр Генрихович, Тихонов Сергій Віталійович, Томчук Оксана Валентинівна, Крупський Анатолій Федорович, Краснов Вячеслав Ігорович, Денисенко Марина Юріївна.

9.07: Ябуров Сергій Опанасович, Замковий Олександр Іванович, Зіненко Роман Анатолійович, Соловйова Анна Олександрівна, Горб Дмитро Федорович, Лампіка Тетяна Вікторівна.

10.07: Литвинова Яна Олегівна, Рульов Сергій Михайлович, Садковський Дмитро Михайлович, Білошицький Руслан Володимирович, Ричкова Валентина Василівна, Алсуф’єв Олексій Віталійович.

11.07: Пилипенко Анжеліка Анатоліївна, Староскольцева Анастасія Олександрівна, Сітніков Віталій Вадимович, Балахнін Анатолій Юрійович, Мироненко Олександр Євгенович, Ричкова Тетяна Володимирівна.

12.07: Суменкова Галина Сергіївна, Ричкова Тетяна Петрівна, Момот Олександр Володимирович, Момот Олександр Вадимович, Хорішко Дмитро Володимирович, Пасхалов Сергій Олександрович.

13.07: Більцан Костянтин Миколайович, Корнійчук Тетяна Володимирівна, Удод Євген Олександрович, Томчук Оксана Григорівна, Циркін Ігор Миколайович, Руденко Олександр Олександрович.

14.07: Томчук Оксана Валеріївна.

На радіо:

4.07: Краснов Загід Геннадійович, Більцан Костянтин Миколайович, Лопатін Вячеслав Павлович, Ричкова Тетяна Борисівна, Сірий Олександр Станіславович, Єпіфанцева Світлана Володимирівна.

5.07: Замковий Олександр Іванович, Пасхалов Сергій Олександрович, Зіненко Роман Анатолійович, Горб Тетяна Василівна, Ульянова Таміла Володимирівна, Томчук Оксана Іванівна.

6.07: Рашевський Олександр Олександрович, Панов Віталій Валерійович, Нєжнов Сергій Миколайович, Денисенко Марина Юріївна, Краснов Вячеслав Ігорович, Корнійчук Тетяна Володимирівна.

7.07: Бондаренко Віталій Петрович, Лампіка Тетяна Вікторівна, Циркін Ігор Миколайович, Соловйова Анна Олександрівна, Варчук Наталія Олексіївна, Староскольцева Анастасія Олександрівна.

8.07: Томчук Оксана Григорівна, Хорішко Дмитро Володимирович, Руднєва Анна Олегівна, Краснов Загід Станіславович, Ричкова Тетяна Петрівна, Тигов Олександр Олександрович.

9.07: Пилипенко Анжеліка Анатоліївна, Краснов Загід Володимирович, Суменкова Галина Сергіївна, Жуков Сергій Вікторович, Садковський Дмитро Михайлович, Момот Олександр Вадимович.

10.07: Сітніков Віталій Вадимович, Рульов Сергій Михайлович, Сергєєв Павло Павлович, Іванов Василь Дмитрович, Ябуров Сергій Опанасович, Горб Дмитро Федорович.

11.07: Карамушка Максим Олегович, Момот Олександр Володимирович, Кузнецов Олександр Генрихович, Балахнін Анатолій Юрійович, Томчук Оксана Валеріївна, Тихонов Сергій Віталійович.

12.07: Литвинова Яна Олегівна, Ричкова Валентина Василівна, Крупський Анатолій Федорович, Тютєрєва Вікторія Ігорівна, Мироненко Олександр Євгенович, Удод Євген Олександрович.

13.07: Томчук Оксана Валентинівна, Ричкова Тетяна Володимирівна, Шилова Вікторія Віталіївна, Алсуф’єв Олексій Віталійович, Євтушенко Юрій Вікторович, Руденко Олександр Олександрович.

14.07: Білошицький Руслан Володимирович.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...