App Store Google Play

В ДніпроОда з'явилася приймальня, в якій будуть консультувати підприємців

30.06.2016 08:00
В ДніпроОда з'явилася приймальня, в якій будуть консультувати підприємців

Громадська приймальня Ради підприємців області розпочала роботу при ОДА. За консультацією можуть звертатися як досвідчені бізнесмени, так і початківці. На «гарячій лінії» чи особистому прийомі дадуть роз’яснення з правових та бухгалтерських питань, розкажуть про нюанси податкового й земельного законодавств, як розпочати власний бізнес або виграти грант.

«У серпні 2015 року учасники Стратегічної сесії запропонували створити ефективну платформу для діалогу бізнесу, влади, громадськості. Дніпропетровська облдержадміністрація ідею підтримала. Ми оновили склад регіональної Ради підприємців – і вона почала працювати на повну. Щоб створити підприємцям зручні умови, відкрила двері громадська приймальня. Сюди можуть звертатися представники малого та середнього бізнесу. Достатньо зателефонувати на «гарячу лінію» або завітати особисто», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Керівник регіональної Ради підприємців Дніпропетровської області Микола Шевченко зауважив, що серед спеціалістів-експертів немає чиновників, а тільки підприємці. Коло їхніх питань широке – від організації експорту й маркетингу до будівництва та фінансів.

Приймальня працює щодня з 10.00 до 16.00, крім вихідних. Поставити питання можна за телефоном (056) 770-90-35 або за електронною поштою. Підприємців чекають за адресою: Дніпро, пр. Поля (колишній пр. Кірова),1, ОДА, каб. 308.

Також у регіональній Раді підприємців сформовані експертні групи з розвитку експорту, імпорту, енергозбереження, зеленого туризму, приватної медицини. Навколо них об’єднуються підприємці області задля вирішення бізнесових проблем. До засідань груп можуть долучатися всі бажаючі.

У розробці – сайт для підприємців. Він стане наступним кроком у підтримці бізнесу області. Незабаром у мережі Інтернет можна буде знайти корисну інформацію, як розпочати власну справу та розширити коло ділових партнерів, як вийти на зовнішні ринки і що робити з інноваційною розробкою. У створенні web-ресурсу беруть участь демобілізовані, які закінчили організовані ОДА ІТ-курси.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...