App Store Google Play

В ДніпроОда з'явилася приймальня, в якій будуть консультувати підприємців

30.06.2016 08:00
В ДніпроОда з'явилася приймальня, в якій будуть консультувати підприємців

Громадська приймальня Ради підприємців області розпочала роботу при ОДА. За консультацією можуть звертатися як досвідчені бізнесмени, так і початківці. На «гарячій лінії» чи особистому прийомі дадуть роз’яснення з правових та бухгалтерських питань, розкажуть про нюанси податкового й земельного законодавств, як розпочати власний бізнес або виграти грант.

«У серпні 2015 року учасники Стратегічної сесії запропонували створити ефективну платформу для діалогу бізнесу, влади, громадськості. Дніпропетровська облдержадміністрація ідею підтримала. Ми оновили склад регіональної Ради підприємців – і вона почала працювати на повну. Щоб створити підприємцям зручні умови, відкрила двері громадська приймальня. Сюди можуть звертатися представники малого та середнього бізнесу. Достатньо зателефонувати на «гарячу лінію» або завітати особисто», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Керівник регіональної Ради підприємців Дніпропетровської області Микола Шевченко зауважив, що серед спеціалістів-експертів немає чиновників, а тільки підприємці. Коло їхніх питань широке – від організації експорту й маркетингу до будівництва та фінансів.

Приймальня працює щодня з 10.00 до 16.00, крім вихідних. Поставити питання можна за телефоном (056) 770-90-35 або за електронною поштою. Підприємців чекають за адресою: Дніпро, пр. Поля (колишній пр. Кірова),1, ОДА, каб. 308.

Також у регіональній Раді підприємців сформовані експертні групи з розвитку експорту, імпорту, енергозбереження, зеленого туризму, приватної медицини. Навколо них об’єднуються підприємці області задля вирішення бізнесових проблем. До засідань груп можуть долучатися всі бажаючі.

У розробці – сайт для підприємців. Він стане наступним кроком у підтримці бізнесу області. Незабаром у мережі Інтернет можна буде знайти корисну інформацію, як розпочати власну справу та розширити коло ділових партнерів, як вийти на зовнішні ринки і що робити з інноваційною розробкою. У створенні web-ресурсу беруть участь демобілізовані, які закінчили організовані ОДА ІТ-курси.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...