App Store Google Play

Учням 45 школи у Дніпрі ЮНІСЕФ подарувала спортивний інвентар

30.06.2016 12:30
Учням 45 школи у Дніпрі ЮНІСЕФ подарувала спортивний інвентар

30 червня 2016 року у рамках меморандуму про співпрацю між ЮНІСЕФ Україна та департамент освіти і науки Дніпропетровської області школі № 45 міста Дніпро було передано спортивне обладнання. Серед переданого – мати і спортивні козли, м’ячі для різних видів змагань, волейбольні та футбольні сітки, канати та інше.

Школа в Індустріальному районі була обрана, оскільки є найбільшою за кількістю учнів, що зареєструвалися у проекті ЮНІСЕФ «Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході України». У школі на даний момент навчається близько півсотні внутрішньо переміщених осіб.

ЗСШ №45 стала першою із 48 навчальних закладів області, яким буде надано підтримку. Загалом, проект співпрацюватиме з 301 школою у п'яти областях.

Крім того, як заявили журналістам представники місії ЮНІСЕФ, буде проведено ремонт, переобладнання та надано меблі для низки дитячих садків, що дозволить створити додаткові 7500 місць для дітей дошкільного віку. Також садкам буде надано навчальні матеріали, і загалом користь від поліпшення умов дошкільної освіти отримають 13 тисяч маленьких дітей.

Нагадаємо, ЮНІСЕФ Україна та департамент освіти і науки Дніпропетровської області підписали меморандум про співпрацю у рамках проекту «Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході України».

Меморандум визначає принципи співпраці у галузі забезпечення безпечного доступу до освіти для всіх дітей, у тому числі поліпшення інфраструктури навчальних закладів та створення дружнього до дітей середовища для нявчання та розвитку, надання навчальних матеріалів, спортивного та навчального обладнання та меблів для шкіл і дитячих садків.

Проект реалізується за фінансової підтримки Уряду Німеччини у розмірі 14 млн. дол. США, що надається через Банк розвитку KfW. Він охоплює низку заходів, спрямованих на зміцнення соціальної згуртованості та сприяння інтеграції ВПО у п’яти областях на сході України: Харківській, Дніпропетровській. Запорізькій та підконтрольних Уряду районах Донецької та Луганської областей.

Поточний проект сприятиме розширенню доступу до послуг раннього розвитку для дітей молодшого віку з інвалідністю і ризиком набуття інвалідності та для їхніх сімей, що сприятиме повноцінному розвитку дітей. Буде створено нові пункти надання відповідних послуг, підвищено кваліфікацію 400 фахівців та забезпечено поліпшення обізнаності батьків та осіб, що піклуються про дітей, з питань інвалідності та підтримання дітей на ранній стадії розвитку.

Щонайменше 20 молодіжних центрів у п’яти областях надаватимуть підтримку 1 300 підліткам у реалізації їхніх власних соціальних проектів, розвитку лідерства і навичок вирішення конфліктів. Нарешті, буде створено можливості для того, щоб діти і підлітки могли висловити свою думку шляхом виготовлення власного мультимедійного контенту.

Нині близько 3,1 мільйонів осіб в Україні потребують допомоги унаслідок конфлікту. Переважна більшість внутрішньо переміщених осіб (ВПО) розміщені у громадах, що були серйозно уражені конфліктом. Зокрема, постраждали від руйнування найбільш необхідні об'єкти інфраструктури, такі як система водопостачання та навчальні заклади. Громади в областях, де впроваджується проект, продемонстрували неймовірну солідарність, приймаючи та надаючи підтримку людям, які переїхали із зони конфлікту.

Одночасно з цією ініціативою ЮНІСЕФ реалізує також інший  проект, який допомагає відповісти на особливі виклики, що постають перед дітьми, їхніми сім’ями та громадами. Він сприяє інтеграції переміщених осіб та наданню їм соціальних послуг з метою зміцнення соціальної згуртованості та стабільності в цих регіонах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...