App Store Google Play

У Дніпрі на незаконній ярмарці заробили понад 180 тис грн

29.06.2016 16:40
У Дніпрі на незаконній ярмарці заробили понад 180 тис грн

Оперативниками УЗЕ встановлено, що у лютому 2015 року 35-річна жінка зареєструвала комерційне товариство, якому було надано дозвіл на організацію універсального ярмарку, який є незаконним. Про це повідомили в прес-службі УЗЕ.

Було встановлено організатора незаконного бізнесу. Ним виявився 46-річний мешканець м. Дніпро. До складу групи входило ще 2 особи: 24-річний безробітний місцевий мешканець, на якого покладалися обов’язки по збору коштів з торгівельних точок, та 35–річна засновниця товариства, яка являлася тіньовим бухгалтером.

Відповідно до умов проведення ярмарку, необхідно було оформити дозвільну документацію на зазначений вид діяльності, укласти договір оренди земельної ділянки, організувати благоустрій територій з облаштуванням торгових місць.

Однак, не виконавши обов’язкові умови проведення ярмарку, не звітуючи до компетентних органів про здійснення фінансово-господарської діяльності, у відсутності штатних працівників, за вказівкою організатора групи, здійснювався збір коштів з торгівельних точок.

Таким чином, щоденно 24-річний член групи збирав з кожної торгуючої точки грошові кошти у сумі від 30 до 150 гривень. Зібрані кошти передавалися тіньовому бухгалтеру для накопичення та подальшого розподілу між учасниками групи. Майже пів року «бізнесу» принесло учасникам групи дохід у сумі понад 180 тисяч гривень.

Слідчим відділенням Жовтневого відділу поліції ГУНП в області відкрито кримінальне провадження.

За результатами проведених обшуків вилучено грошові кошти в сумі 900 доларів США, майже 110 тисяч гривень, 6 системних блоків, документацію підприємства та чорнову документацію.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...