App Store Google Play

Терапевт лікарні ім. Мечникова розповів подробиці нічних подій 26 червня

29.06.2016 16:00
Терапевт лікарні ім. Мечникова розповів подробиці нічних подій 26 червня

29 червня в Центральній обласній клінічній лікарні ім. Мечникова в Дніпрі відбулася прес-конференція "Привіт з 90-х", в ході якої співробітники лікарні  повідомили подробиці нічного інциденту, що стався два дні тому, повідомляє Дніпроград з місця подій. 

Головний лікар медичного закладу Сергій Риженко повідомив журналістам, що особи нічних відвідувачів, які вимагали обслуговувати себе погрозами і залякуваннями встановлені - це тренери-інструктори одного з спортивних клубів міста, що працюють також з біцями правоохоронних підрозділів.

"Вони вже приїздили і вибачалися, тим не менш відповідні заяви в прокуратуру і поліцію написані. Нехай розбираються", - наголосив головний лікар.

Сергій Риженко наголосивши на неприпустимості тиску на медзаклад та його працівників, надав можливість все детально розповісти одному з учасників нічного інциденту - лікару-терапевту Дмитру Сеню.

Останній розповів журналістам, що близько першої години ночі 26 червня до нього звернувся чоловік, який агресивно вимагав консультації нейрохірурга для своєї дружини, але відмовився від транспортації її до оглядової кабинки через можливість інсульту.

Огляд пацієнтів надворі заборонений статутом лікарні й інструкціями лікарів приймального відділення, тож неврівноважені пацієнти отримали вмотивовану відмову. Втім, після прибуття підкриплення у вигляді знайомих чоловіка пацієнтки, які вдалися до залякувань лікаря і молодшого персоналу, Сень оглянув хвору на задньому сидінні автомобіля, дав їй ліки та запевнив, що небезпеки життю пацієнтки немає.

Через погрози на свою адресу терапевт викликав наряд поліції. Правоохоронці прибули на місце подій, коли вже було здійснено основний огляд пацієнтки лікарем та молодшим персоналом і її стан почав покращуватися. Терапевт з 10-річним стажем заявив поліцейским, що не має претензій до чоловіка, діалог налагоджувався.

Проте поява поліції схвилювала нічних відвідувачів і вони стали допитуватися хто ж викликав патруль, налякуючи лікаря, медсестер та вже пенсійного віку охоронця медзакладу. Ситуація набувала обертів. До автівки підійшов черговий лікар та домігся продовження огляду жінки вже у лікарні. Чоловіка пацієнтки задовольнила робота лікаря, проте кількість претензій до терапевта тільки зростала - почалися погрози про розправу.

"Вони вважали, що я поганий лікар, а щодо лікаря-невропатолога заявили, що вона молода і не гідна оглядати таких людей, тому її навіть не підпустили до автівки. Погрожували відвідувачі дедалі серйозніше: чоловік пацієнтки почав з того, що подасть на нас скаргу, що працювати за спеціальністю ми вже не будемо, його товариш акцентував, що може нас і провчити треба, справу так не залишать, будемо кістки збирати"- зазначив лікар-терапевт Дмитро Сень.

До лікарні прибув чоловік міцної статури увесь у чорному та з татуюванням і почав оптувати мечниківців та записувати ФІО медперсоналу, які "образили честь сім'ї" паціентки. Поліція жодним чином не втручалася у дії відвідувачів. Розгублений лікар-терапевт попросив патруль відвезти його на вокзал, вони задовольнили його прохання. Отямившись, Дмитро Сень повернувся в лікарню. 

"Прикро, що лікарі в скрутній ситуації звернулись до поліції, а замість захисту від бєспрєдєла отримали коаліцію "менти-бандити". До речі, вже через дві години після того, як все це поїхало з лікарні, о п'ятій ранку ми вже отримали черговий борт з пораненими. Уявляєте, в якому психологічному стані довелося надавати допомогу?", - зазначив заступник головного лікаря Юрій Скребець.

Епізод з камери спостереження можна подивится за посиланням.

Нагадаємо, одним з перших повідомив подробиці саме заступник головного лікаря Юрій Скребець.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...