App Store Google Play

Мерія Кам'янського витратила 56 мільйонів на сміттєвози, відхиливши дешевшу пропозицію

28.06.2016 15:00
Мерія Кам'янського витратила 56 мільйонів на сміттєвози, відхиливши дешевшу пропозицію

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпродзержинської міськради Дніпропетровської області 14 червня за результатами тендеру замовив ПрАТ «Укравтоінвест» сміттєвозів на 13,52 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», передає Дніпроград.

Для Кам’янського придбають два пресувальні сміттєвози заднього завантаження середнього класу вантажопідйомністю не менше 7,2 т для роботи з євро-контейнером та два – великого класу на 12,5 т.

Замовник не оприлюднив ціни за окремі автомобілі.

В середньому сміттєвоз коштує 3,38 млн грн.

При цьому вартість пропозиції переможця майже дорівнює очікуваній вартості закупівлі.

ТОВ «Торговий Дім «Комунальна техніка» пропонувало техніку на 18% дешевше. Заявку відхилили через відсутність копії дійсного сертифікату відповідності на сміттєвоз.

Крім того, фірма надала листи-відгуки лише від двох замовників, тоді як довідці про досвід вказала двадцять замовників/договорів. Однак у документації торгів не сказано, що потрібні відгуки від усіх зазначених у довідці замовників/договорів, лише кількість одних та інших – не менше двох.

Так єдиним конкурентом стало ТОВ «ТД Владар-Харків» із різницею в ціні 0,7%.

Кінцевими бенефіціарами «Укравтоінвесту» є Віктор Миколайович та Євгеній Вікторович Шиденки. Останній також співволодіє ТОВ «Зовнішньо-торгівельна компанія «Укравтоекспорт» із Віталієм Тарасюком. Ця компанія продає подібні до придбаних сміттєвози Foton різної вантажопідйомності по 3,06-3,67 млн грн.

До 2013 року фірмою-переможцем керував Олег Мастюк, який був директором ІП «АІС-Столиця» у 2008-2010 рр. Групу компаній «АІС» пов’язують з нардепом Дмитром Святашем (раніше – Партія регіонів, нині – (Відродження»), хоча сам він зв’язок спростовує.

Фірма «ТД Владар-Харків» належить Ігорю Кіценку та Олександру Спаському. Вони також володіють ТОВ «Торговий дім Харківспецакумулятор» і ТОВ «Торговий дім Харківспецзапчастина».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...