App Store Google Play

Суд над добровольцями у Маріуполі: катівня, що закінчилась викраденням

27.06.2016 19:00
Суд над добровольцями у Маріуполі: катівня, що закінчилась викраденням

Вже другу добу в Маріуполі продовжується так зване «судове засідання у справі «Січі». Про це повідомляють адвокати затриманих бійців добровольчих батальйонів Оксана Томчук та Віталій Погосян у соціальній мережі.

Справа неодноразово змінювала підсудність, останній раз - ввечері 24 червня – Апеляційний суд Донецької області направив справу до Приморського районного суду Маріуполя.

Хоча 25,26,27,28 є офіційними вихідними, якимось дивним чином 25 червня справа була прийнята до провадження Приморського районного суду міста Маріуполя, відтак було призначено попереднє засідання на 26 червня.

При цьому, як повідомили адвокати підозрюваних, повідомлення про це було надіслано поштою лише Віталію Погосяну. Натомість Оксану Томчук, Олену Сторожук та інших адвокатів затриманих не повідомили взагалі.

Під час розгляду справи упродовж 12 годин підозрювані перебували в пластиковій клітці, без кондиціонеру, в результаті чого двох хлопців було ушпиталено.

Як повідомляє Оксана Томчук, на цьому справа не закінчилася.

«Ранком озброєні автоматники невідомого призначення (скоріш за все, підрозділ «Альфа» СБУ) забрали хлопців з лікарні, принагідно по-звірячому побивши трьох дівчат-дружин обвинувачених. У одної-відкритий перелом. Будівля суду оточена автоматниками без шевронів або розпізнавальних знаків, людей до зали не пускають. Дениса Гордеєва також побито цими невстановленими особами просто в лікарні. Били вшістьох» - пише адвокатка.

Причина такої поведінки «правоохоронців» – термін тримання під вартою, який спливає сьогодні о 17:00. За понад рік «слідства» сторона звинувачення так і не змогла зібрати доказів злочинної діяльності бійців добровольчих підрозділів, які зупиняли в зоні АТО контрабанду.

Озброєні люди біля суду відкрито говорять про штурм у разі, якщо запобіжний засіб не буде обрано і хлопці вийдуть на волю. повідомлятимемо.

Зрештою, попри те, що дію запобіжного заходу не продовжено, хлопці не були відпущені з зали суду та утримуються проти волі у тісних клітках. Присутні з залі суду адвокати та родичі добровольців побиті, є затримані.

Командував «маски-шоу», як повідомив адвокат Віталій Погосян, особисто начальник головного управління Національної поліції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін, він же кричав, що дає наказ застосовувати зброю.

Як уточнила Оксана Томчук, підозрюваних наразі тримають в клітці, усім призначили нових адвокатів.

Нагадаємо, бійця ДУК ПС Дениса Гордєєва з позивним «Адвокат» звинувачують в створенні банди і вбивстві офіцера СБУ. Насправді Гордєєв і його бійці боролися з контрабандою яку кришували співробітники СБУ. Наразі термін тримання Дениса Гордєєва та затриманих разом з ним добровольців закінчився і він та інші бійці мають бути звільнені.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...