App Store Google Play

Невідомі бандити вночі тероризували персонал лікарні імені Мечникова

26.06.2016 14:00
Невідомі бандити вночі тероризували персонал лікарні імені Мечникова

Троє невідомих, які прибули на дорогих іномарках, вночі 26 червня влаштували безлад в приймальному покої Центральної обласної лікарні імені Мечникова в Дніпрі.

Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук повідомив заступник головного лікаря Юрій Скребець.

«Поки ми рятували дві тисячі тяжких поранених, а декотрі з нас робили це на передовій, самі отримуючи поранення, в Дніпрі дещо відбулося. Прокинулися "господарі життя", з явною ностальгією по бандитських 90-х», - описує свої враження заступник головного лікаря обласної лікарні, за сумісництвом – боєць добровольчого медичного корпусу «Госпітальєри» Юрій Скребець.

За його словами, троє невідомих, що приїхали на автомобілях Мерседес-Геленваген та Мазератті, буквально за тероризували персонал лікарні вигуками «помоліться наостаннє!», «пустимо на фарш», «ви можете випадково десь загубитись, впасти, відбити голову», «цих двох на сьому ранку - до мене додому, буду вирішувати, що з ними робити» і таке інше. При цьому два наряди патрульної поліції не побачили привода навіть для з'ясування осіб цих людей, пояснивши, що оскільки не було фізичного впливу, вони вмішуватись не можуть, а «погрози розправою не вважаються».

«Факт виклику поліції довів нічних відвідувачів лікарні до сказу», - пише Скребець.

«У стані афекту, з ненормативною лексикою та погрозами, вони допитували наших працівників, хто викликав правоохоронців. Дві години продовжувалось шоу. Є відео, є свідчення. Номери машин. Та й деякі особи з'ясовані. Але лікарі й медсестри залякані. Люди, що третій рік рятують бійців! Їх довели до того, що бояться писати заяви», - повідомляє заступник головного лікаря у соціальній мережі.

Заслужений лікар України, кавалер ордена "За мужність" Юрій Скребець звернувся до голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка, міського голови Бориса Філатова, прокурора області Віктора Матвійчука, начальника ГУ НП в області , Міністра МВС Арсена Аваковата Генерального Прокурора України Юрія Луценка з проханням забезпечити захист працівників лікарні від приниження та погроз фізичною розправою.

Всю відео- та іншу інформацію щодо інциденту керівництво лікарні обіцяє передати слідству офіційно з дотриманням правових норм.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...