App Store Google Play

Лідер Дивовижних: міська влада Дніпра так і не вийшла з совка

25.06.2016 13:45
Лідер Дивовижних: міська влада Дніпра так і не вийшла з совка

«Після того як два місяці міська влада не давала нам дозвіл на те, аби привести в порядок абсолютно занедбане місце і намалювати там мурал, не зможе переконати мене урочистостями і грамотами, що вони раді, що є активісти», - прокоментувала лідер руху Дивовижні Марія Насєдніка урочисту зустріч з заступником міського голови Дніпра Олександром Шикуленком 23 червня.

«Сьогодні ми з (Ольгою) Корабльовою отримали дипломи від адміністрації Дніпра. Пройшовшись по червоному килиму ми опинилися в урочистому конференц-залі. Зам мера вручав всім активістам дипломи, добротний букет квітів і флешку Вибачте, але я не можу промовчати. До колі це буде в наших життях?», - обурюється активістка в соціальній мережі.

Дивовижні не змогли не скористатися можливістю сказати, що найкраще визнання з боку адміністрації – це їхнє бажання співпрацювати з активістами.

«На наші 20 інформаційних запитів, звернень і скарг ми отримували мовчання, нам відповіли на запит на інформацію тільки з головного управління планування і архітектури. Балансоутримувач опори моста КП "ДНІПРОАВТОМІСТ" нам відмовив, але не офіційно, а в особі секретарки телефоном. І поки ми не зустрілися з мером, і не пояснили, що ми будемо робити, нам не давали дозволу. Ніхто не хотів брати відповідальність. Добра людина в адміністрації так по-братськи говорить «ну ми ж з вами нормально говоримо, ну ви приходите, чаю поп'ємо, повирішуємо всі питання». Це рекет на рівні місцевої влади, який приймається і підтримується людьми. Я не хочу приходити в адміністрацію і пити чай з чиновниками «щоб вирішувати питання». Про який верховенство права може йти мова при такому рівні «рішалова»? Це совок в наших головах. З наших податків ми утримуємо державні органи, в яких питання вирішують «по-братськи», бібліотеки, в яких працівники вважають, що «тут вони має робитися лише те, що скаже директор, а не читачі», школи, лікарні, в яких «безкоштовна медицина і освіта» взагалі не безкоштовні», - піддає жорсткій критиці владну вертикаль громадська активістка.

Нагадаємо, 23 червня міська рада Дніпра урочисто відзначила 20 кращих на її думку молодіжних ініціатив, вручивши 34 грамоти "за вагомий Внесок у реалізацію Молодіжної політики та активну громадянську позицію".

Олександр Шикуленко назвав присутніх представників громадських ініціатив «надією і майбутнім нашого міста на Дніпрі».

Представниці Дивовижних подарували вручені Шикуленком квіти співробітницям адміністрації, а флешки пообіцяли віддати в місцевий коворкінг. На фразу "замість цих квітів і дипломів, в наступному році зробіть на ці гроші щось для міста і зберіть нас, щоб про це розповісти", заступник мера пообіцяв, що зробить. Дівчата обов'язково пообіцяли взяти участь в такому заході.

Про долю грамот в записі Дивовижних не йдеться.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....