App Store Google Play

У Дніпрі український блогер презентував бестселер, у якому розповів про маловідомі факти із зони АТО

24.06.2016 17:40
У Дніпрі український блогер презентував бестселер, у якому розповів про маловідомі факти із зони АТО

Три доби новий термінал Донецького аеропорту стійко боронила всього трійка військових. Це маловідомий факт із зони АТО і непоодинокий. Такі факти детально описує у своїй книзі «Хроніка гібридної війни» український блогер Serg Marco. Дебютне видання він презентував у Дніпропетровській ОДА. На зустріч з автором завітали понад півсотні читачів.  

«Ми повинні знати правду про наші поразки, не забувати про перемоги. Два роки ми тримаємо цей фронт. Основні герої моєї книги – військові 25-ї бригади, 93-ї, 17-ї. Вони до останньої краплі віддали себе цій війні. Ми маємо це пам’ятати», – наголосив блогер Serg Marco.

«Хроніка гібридної війни» написана російською мовою і вважається військовою публіцистикою. Незабаром її перекладуть українською та англійською.

Ідея створити військову хроніку народилася наприкінці 2015-го. Блогер провів на передовій близько 140 інтерв’ю. Спілкувався з багатьма – від головних воєначальників до рядових бійців. У той момент у них рвалася душа, згадує автор. Вважає, що без літератури, просякнутої болем, складно відтворити історію. «Правда існує доти, доки ми живі», – певен автор.

Автор вважає, військова хроніка може запросто стати основою для великого історичного дослідження. А також прагне зняти за її мотивами фільм.

«Кінострічка – це сильний інформаційний маркер. Вона дозволить виокремити героїв, підняти патріотичний дух. Хочеться побачити якісну картину про шлях наших солдатів. Вони цього варті», – ділиться амбіційними планами блогер.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...