App Store Google Play

Ініціаторів побиття дніпрян 26 січня не можуть судити, бо нема свідків

23.06.2016 15:00
Ініціаторів побиття дніпрян 26 січня не можуть судити, бо нема свідків

Сьогодні, 22 червня, в Кіровському районному суді Дніпра скасували засідання у кримінальній справі щодо організаторів тітушок. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Лица".

Причиною цьому стала неявка свідків з боку звинувачення. Справу розглядає колегія суддів під керівництвом Наталії Овчаренко. Обвинувачені Науменко та Ботвінов на суд прийшли.

Слухати справу про чиновників і тітушок продовжать в серпні. Наступні засідання призначили на 10 серпня на 15:30 та 11 серпня о 12:00. На них будуть допитувати свідків подій біля Дніпропетровської ОДА.

Нагадаємо, екс-заступника голови Дніпропетровської ОДА Ростислава Ботвінова і заступника голови обласної ради Дніпропетровщини Віктора Науменко звинувачують в організації побиття евромайданівцев 26 січня 2014 року. На думку обвинувачення, проти них зібрані "залізні" докази. На те, що вони знали та були відповідальні за "тітушок", на думку обвинувачення, вказують їхні посадові інструкції. Ботвінов був черговим в будівлі ОДА, Науменко – відповідальним за комунальні підприємства облради. Власне, в їдальні облради (тобто комунальному закладі) і було влаштовано дозвілля невідомим молодикам.

Спершу Ботвінов і Науменко були арештовані, згодом – відпущені під домашній арешт, а зараз – передані на поруки восьми народним депутатам від "Опозиційного блоку".

На те, що в адмінбудівлі був присутній Ростислав Ботвінов та інші посадовці, у своїх свідченнях вказувала потерпіла журналістка Наталія Біловицька. Науменко ж переконаний, що проти нього доказів у справі немає.

Протягом півроку слідство у Кіровському суді просувається мляво. Основна причина – неявка в засідання потерпілих, серед яких журналісти і активісти Майдану, постраждалі 26 січня 2014 року. Частина з них у цій справі себе потерпілими не вважають, оскільки постраждали від дій тодішньої міліції. На засіданні 22 січня цього року колегія доручила поліції забезпечити привід потерпілих.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...