App Store Google Play

ЕкоДніпро проти вирубки 120 дерев у Севастопольському парку

23.06.2016 13:20
ЕкоДніпро проти вирубки 120 дерев у Севастопольському парку

23 червня у медіацентрі Zabeba.li відбулася прес-конференція на тему "Що потрібно знати мешканцям про вирубку і обрізку дерев у Дніпрі?". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Дерева відіграють важливу роль у мікрокліматі міста, зауважують активісти, особливо у таку спеку. На сьогодні лише на 39% виконана норма озеленення міста, у той час кількість мешканців Дніпра становить 1 млн 15 тисяч. 

Глава руху "ЕкоДніпро" Любов Колосовська зазначила, що наразі у місті немає ніякої нормативної інформації щодо правильної вирубки та обрізки дерев і жодного підприємства-експерта з цього питання. Тому громадський екологічний рух "ЕкоДніпро" розробив аналітичний документ з інструкціями, що треба робити, якщо на твою думку незаконно зрубують дерева у місті. Документ прикріпленно нижче. 

Активістом стало відомо, що 120 дерев з 400 існуючих у Севастопольському парку діагностовані як аварійні та підлягають вирубці. При цьому, представник районної влади заявив, що насадження нових дерев не можливе через присутність похованих людей. Учасники руху "ЕкоДніпро" обурені, що таке резонансне питання не виноситься на обговорення громадою. 

"Коли я з однодумцями відвідала парк після виїзду туди комісії з дев'яти експертів від влади і побачила, що частина справді аварійних дерев не помічена хрестиками для вирубки, моєму здивуванню не було меж", - розповіла Любов Колосовська. 

Кандидат біологічних наук ДНУ Вадим Манюк пояснив таку активізацію вирубки:

"Всі дерева, що зараз вирубуються, реалізуються у промисловості. Діє дуже цікава подвійна бухгалтерія: спочатку купа грошей витрачається на вирубку дерев, а потім ця деревана реалізується. Це головна причина чому від догляду за насадженнями ми перейшли до вирубки у мегаполісах. На сьогодні така ситуація у багатьох містах України."

Нагадаємо, що за допомогою зелених насаджень температуру повітря Дніпра можна понизити.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...