App Store Google Play

У Дніпрі поліцейські ліквідували "конверт" з оборотом 120 млн грн

22.06.2016 08:00
У Дніпрі поліцейські ліквідували "конверт" з оборотом 120 млн грн

Працівники УЗЕ у Дніпропетровській області встановили учасників конвертаційного центру та підконтрольні підприємства, через які «відмивались» гроші.

Щоб зібрати доказову базу злочинної діяльності «конверту» оперативникам та слідчим знадобилось кілька місяців.

Група складалась із мешканців міста: 40-річний організатор, 41-річний бухгалтер, кур'єри 32-х та 21-го років. До складу підконтрольних їм підприємств входили 16 товариств з ознаками фіктивності.

Кожен учасник групи відповідав за свій напрямок роботи. Організатор керував конвертаційним центром, підтримував ділові стосунки з клієнтами та контролюючими органами, розподіляв прибуток. Бухгалтер відповідав за ведення бухгалтерсько-фінансової документації, а кур'єри здійснювали збір знятих з рахунків коштів та доставляли їх до офісу або безпосередньо клієнтам.

Встановлено, що «конверт» створили спеціально для конвертації коштів підприємствами, які здійснюють діяльність з реалізації продуктів харчування.

З початку 2016 року через конвертаційний центр «відмито» понад 120 мільйонів гривень. До бюджету не надійшло близько 12 мільйонів гривень обов’язкових платежів, зборів та податків.

В рамках кримінального провадження, відкритого слідчим управлінням обласної поліції за ч.3ст.190(Шахрайство) Кримінального кодексу України, поліцейські провели санкціоновані обшуки в «тіньових» офісах та автомобілях учасників «конверту».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...