App Store Google Play

У Дніпрі поліцейські ліквідували "конверт" з оборотом 120 млн грн

22.06.2016 08:00
У Дніпрі поліцейські ліквідували "конверт" з оборотом 120 млн грн

Працівники УЗЕ у Дніпропетровській області встановили учасників конвертаційного центру та підконтрольні підприємства, через які «відмивались» гроші.

Щоб зібрати доказову базу злочинної діяльності «конверту» оперативникам та слідчим знадобилось кілька місяців.

Група складалась із мешканців міста: 40-річний організатор, 41-річний бухгалтер, кур'єри 32-х та 21-го років. До складу підконтрольних їм підприємств входили 16 товариств з ознаками фіктивності.

Кожен учасник групи відповідав за свій напрямок роботи. Організатор керував конвертаційним центром, підтримував ділові стосунки з клієнтами та контролюючими органами, розподіляв прибуток. Бухгалтер відповідав за ведення бухгалтерсько-фінансової документації, а кур'єри здійснювали збір знятих з рахунків коштів та доставляли їх до офісу або безпосередньо клієнтам.

Встановлено, що «конверт» створили спеціально для конвертації коштів підприємствами, які здійснюють діяльність з реалізації продуктів харчування.

З початку 2016 року через конвертаційний центр «відмито» понад 120 мільйонів гривень. До бюджету не надійшло близько 12 мільйонів гривень обов’язкових платежів, зборів та податків.

В рамках кримінального провадження, відкритого слідчим управлінням обласної поліції за ч.3ст.190(Шахрайство) Кримінального кодексу України, поліцейські провели санкціоновані обшуки в «тіньових» офісах та автомобілях учасників «конверту».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...