App Store Google Play

Новий радник Філатова вимагатиме відновлення наземного переходу на Слобожанському проспекті

22.06.2016 10:20
Новий радник Філатова вимагатиме відновлення наземного переходу на Слобожанському проспекті

Вранці 21 червня  наземний перехід на Слобожанському проспекті у Дніпрі перекрили металевими секціями. На першому пішохідному переході після з'їзду з Центрального (Нового) моста останнім часом сталося багато ДТП через те, що після відкриття надземного переходу світлофор вимкнули, але не демонтували. Надземний перехід так і не був пристосований до маломобільних категорій населення міста, а світлофор загорявся зеленим раз у десять хвилин. 

Новий радник Бориса Філатова з питань інфраструктури Юрій Лозовенко вважає заварювання наземного переходу геть неправильним рішенням і відреагував на нього дуже бурхливо:

"Моя думка така - надземний перехід потрібно демонтувати. Проспект Слобожанський - це міська магистральна ВУ-ЛИ-ЦЯ, не автобан, а вулиця, яка веде у самий центр міста. Робити безсвітлофорні вулиці, які ведуть у центр міста - це злочин проти людства, оскільки ми робимо паркан посередині міста. Якщо ви хочете, щоб місто було зручним і доступним, жодного надземного чи підземного переходу у міській зоні бути не повинно. Ці речі не доступні для третини населення Дніпра (маломобільні групи населення). Це категорично моя однозначна думка", - заявив Лозовенко.

Радник зазначив, що буде максимально добиватися, щоб на проспект повернули наземний світлофорний перехід та нормальний час очікування для пішоходів. Лозовенко проводив дослідження і наголосив, що надземними і підземними переходами вирішити транспортні проблеми Слобожанського проспекту не вдаться. Вдалий варіант - зелена "хвиля" світлофорів, яку не важко буде налаштувати і це коштуватиме недорого, у порівнянні з будуванням надземних/підземних переходів.

Тому громадський активіст домагатиметься відновлення наземного пішохідного переходу. І вже сьогодні планує підняти це питання на зустрічі з мером.

Нагадаємо, нові радники очільника Дніпра з питаннь інфраструктури Олександра Кутас і Юрій Лозовенко дали прес-конференцію, де розповіли про нові пректи, які планують реалізувати найближчим часом, а також про довгострокові плани.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...