App Store Google Play

Новий радник Філатова вимагатиме відновлення наземного переходу на Слобожанському проспекті

22.06.2016 10:20
Новий радник Філатова вимагатиме відновлення наземного переходу на Слобожанському проспекті

Вранці 21 червня  наземний перехід на Слобожанському проспекті у Дніпрі перекрили металевими секціями. На першому пішохідному переході після з'їзду з Центрального (Нового) моста останнім часом сталося багато ДТП через те, що після відкриття надземного переходу світлофор вимкнули, але не демонтували. Надземний перехід так і не був пристосований до маломобільних категорій населення міста, а світлофор загорявся зеленим раз у десять хвилин. 

Новий радник Бориса Філатова з питань інфраструктури Юрій Лозовенко вважає заварювання наземного переходу геть неправильним рішенням і відреагував на нього дуже бурхливо:

"Моя думка така - надземний перехід потрібно демонтувати. Проспект Слобожанський - це міська магистральна ВУ-ЛИ-ЦЯ, не автобан, а вулиця, яка веде у самий центр міста. Робити безсвітлофорні вулиці, які ведуть у центр міста - це злочин проти людства, оскільки ми робимо паркан посередині міста. Якщо ви хочете, щоб місто було зручним і доступним, жодного надземного чи підземного переходу у міській зоні бути не повинно. Ці речі не доступні для третини населення Дніпра (маломобільні групи населення). Це категорично моя однозначна думка", - заявив Лозовенко.

Радник зазначив, що буде максимально добиватися, щоб на проспект повернули наземний світлофорний перехід та нормальний час очікування для пішоходів. Лозовенко проводив дослідження і наголосив, що надземними і підземними переходами вирішити транспортні проблеми Слобожанського проспекту не вдаться. Вдалий варіант - зелена "хвиля" світлофорів, яку не важко буде налаштувати і це коштуватиме недорого, у порівнянні з будуванням надземних/підземних переходів.

Тому громадський активіст домагатиметься відновлення наземного пішохідного переходу. І вже сьогодні планує підняти це питання на зустрічі з мером.

Нагадаємо, нові радники очільника Дніпра з питаннь інфраструктури Олександра Кутас і Юрій Лозовенко дали прес-конференцію, де розповіли про нові пректи, які планують реалізувати найближчим часом, а також про довгострокові плани.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...