App Store Google Play

Радники Філатова заявили яким чином їх можна задовольнити

21.06.2016 19:30
Радники Філатова заявили яким чином їх можна задовольнити

21 червня о 14:00 у Дніпровські міській раді відбулася прес-конференція нових радників міського голови Юрія Лозовенка та Олександри Кутас на тему "Першочергові дії у новому статусі". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Кутас - радник очільника міста з з інфраструктури міста, зазначила, що в неї є першочерговий план щодо створення доступності міста для людей з фізичними вадами. У першу чергу це адаптація будівлі мерії: наявність підйомники до ліфтів, справність роботи кнопки при вході у міськраду, встановлення пандусів, зниження порожків до 2-х см, обладнання вбиральних та ряд інших проблем. Крім цього, українська модель хоче створити карту доступності - мобільного додатку, де усі бажаючі зможуть описувати, які громадські та приватні будівлі доступні, частково доступні чи взагалі не мають жодних умов для людей з певними фізичними вадами. 

Наразі радник веде перемовини з еспертами з Ізраїля і Фінлядії як найкраще використати плани і стратегії щодо доступності Дніпра для маломобільних груп населення та зазначила, що вигадовати щось самим не вбачає сенсу, коли у світі вже є міста, які доступні для усіх мешканців. Олександра порівняла наше місто зі столицею та зазначила, що там стан не кращий, а в неї попереду багато роботи. Наприклад, на сьогодні Кутас, яка пересувається тільки у інвалідному візку, не може самостійно прогулятися містом. 

"Маломобільні группи населення - це не тільки люди з особливими фізичними потребами, а й матері з дитячими візочками, малі діти, люди похилого віку, яким важко ходити, а також люди з важкими валізами. Тобто понад 1/3 мешканців міста є або буває малобільною категорією населення", - акцентував радник Філатова Лозовенко. 

Також Юрій Лозовенко розповів, що найближчим часом буде реалізовано проект від Оперного театру до вулиці Гоголя з пониження бордюрів на усіх пішохідних переходах, перенесення зупинок, аби вони були розмічені, влаштування велодоріжок, виділення смуг для громадського транспорту. Далі планується облаштування проспекту ім. Яворницького (колишнього Карла Маркса), Набережної, проспекту Перемоги, Слобожанського проспекту (колишній Правди), де будуть вирішувати такі питання як острівці безпеки на дорозі, упорядкування зони паркування, розширення тротуарів на перехрестях за рахунок смуги паркування.

У найближчі п'ять років радники будуть намагатися впливати на майбутні ремонті роботи, аби враховувались усі норми, та втілювати у життя проекти з приближення інфраструктури Дніпра до європейських стандартів. 

Нагадаємо, Філатов призначив своїм радником модель з Дніпра.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...