App Store Google Play

Денисенко погрожує криміналом Охендовському в разі реєстрації клона Оксани Томчук

21.06.2016 13:40
Денисенко погрожує криміналом Охендовському в разі реєстрації клона Оксани Томчук

Якщо голова ЦВК Михайло Охендовський допустить реєстрацію в якості кандидата в народні депутати на додаткових виборах у 27 виборчому окрузі (м. Дніпро) «клона» Оксани Томчук, - особу, яка вказала до того ж що є членом партії УКРОП, ці дії призведуть до кримінального провадження і судового оскарження дій ЦВК.

Про це 21 червня у себе на сторінці заявив народний депутат Андрій Денисенко – керівник виборчого штабу відомого адвоката і кандидата в нардепи Оксани Томчук.

«Я не дуже вірю в законність дій і адекватність Охендовського - гадаю більшість клонів Томчук він таки зареєструє. Але якщо серед них буде особа, яка брехливо вказала, що є членом партії УКРОП - він отримає кримінальне провадження і судове оскарження дій ЦВК. Нагадую, що єдиним членом і висуванцем партії УКРОП на довиборах у 27 окрузі Дніпра є Оксана Валентинівна Томчук», - так прокоментував народний депутат офіційну заяву партії, оприлюднену зранку.

Водночас партія УКРОП вимагає від Центральної виборчої комісії стати на захист виборчих прав громадян та звернутися до правоохоронних органів щодо перевірки інформації стосовно кандидатів у народні депутати на проміжних виборах до Верховної Ради України, які є майже повними тезками висуванки від партії – Оксани Валентинівни Томчук. До проведення перевірки партія просить не реєструвати кандидатами в народні депутати Томчук Оксану Іванівну (м. Кіровоград), Томчук Оксану Валеріївну та Томчук Оксану Іванівну (м. Харків). Відповідне звернення до ЦВК партія подала 21 червня.

Представники УКРОПу зазначають, що в 27 окрузі відбувається спроба ввести в оману виборців. Так, Томчук Оксана Іванівна, мешканка міста Кіровограда, у своїх документах, поданих до Центрвиборчкому, зазначила, що є членом політичної партії «Українське об'єднання патріотів – УКРОП». У політичній силі наголошують, що інформація про партійну приналежність Томчук Оксани Іванівни не відповідає дійсності та є спробою спотворити результати волевиявлення громадян, адже зазначений кандидат ніколи не перебував на партійному обліку УКРОПу.

Крім того, ще дві Оксани Томчук, на думку представників УКРОПу, подали документи на реєстрацію, щоб створити перешкоди для обрання кандидата від «Українського об'єднання патріотів – УКРОП». «На нашу думку, під час реєстрації кандидата в депутати подані документи необхідно розглядати в контексті з наявністю умисних злочинних дій кандидата, спрямованих на введення в оману ЦВК та виборців стосовно таких відомостей, які виключають можливість обрання його народним депутатом України або можуть вплинути на результати виборів», – йдеться в тексті звернення.

В УКРОПі не виключили, що в документах, поданих кандидатами-клонами, дані щодо віку, громадянства чи судимостей можуть не відповідати дійсності. Відтак висновок щодо правдивості відомостей має ґрунтуватися на результатах комплексного вивчення всієї інформації, що міститься в поданих документах, а також обставин, які зумовили подачу недостовірної інформації, – підкреслюють в УКРОПі.

У партії наголошують, що «клонування» кандидатів може мати ознаки злочину, передбаченого статтею 157 Кримінального кодексу України (перешкоджання здійсненню виборчого права) і просять ЦВК утриматися від реєстрації Томчук Оксани Іванівни (м. Кіровоград), Томчук Оксани Валеріївни та Томчук Оксани Іванівни (м. Харків) до перевірки правоохоронними органами фактів, викладених у зверненні УКРОПу.

Нагадаємо, народний депутат Андрій Денисенко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що перелік претендентів на депутатський мандат на проміжних парламентських виборах у 27-му окрузі в Дніпрі поповнили одразу три «клони» кандидата від УКРОПу Оксани Валентинівни Томчук. Він зазначив, що «дублери» йдуть як самовисуванці та подали свої кандидатури в останню мить.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...