App Store Google Play

У Дніпрі відбудеться благодійний проект особистісного росту

20.06.2016 16:30
У Дніпрі відбудеться благодійний проект особистісного росту

23 червня психолог, коуч, засновник Дніпропетровської обласної громадської організації «Фонд майбутнього – Інтелект» Оксана Назаренко презентує проект «Благополуччя нації – в кожному з нас!».

Його мета – підвищення морально-етичної освіченості громадян, пробудження патріотизму, визначення особистісних цінностей. І, звичайно ж, мотивація до позитивних змін.

Проект складається з чотирьох програм. Тому кожен учасник зможе вибрати найоптимальніший варіант вирішення життєвих ситуацій.

  1. "Стань Автором свого життя" - програма для тих, хто прагне жити в гармонії з собою, навколишнім світом і бути щасливим.
  2. "Щасливе дитинство або Як не перетворити золото в свинець" - освітня програма для людей, які вважають, що бути батьками - це професія. І їй необхідно вчитися, аби бути гідним прикладом для своїх дітей.
  3. "Стежка до себе" - тренінгові програми для дітей і підлітків.
  4. Програма психологічної реабілітації для людей, які зазнали впливу стресу.

Презентація проекту відбудеться 23 червня о 18.00 в конференц-залі готелю Reikartz за адресою: м Дніпро, вул. Троїцька, 12А (колишня вул. Червона).

Вхід вільний.

Кількість місць обмежена.

Попередній запис за телефоном: 067 912 68 22.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...