App Store Google Play

На "Місті професій" у Дніпрі малечу вчили бути рятувальниками

19.06.2016 17:00

18  червня в місті Дніпро в сквері біля Дніпропетровської обласної державної адміністрації за підтримки Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області було проведено дитячий інтерактивний профорієнтаційних захід «Місто професій».

Від Служби порятунку «101» представлено 10 рятувальних професій: пожежний, водолаз, рятувальник, піротехнік, диспетчер, зв’язківець, інспектор, психолог та інші. Також до участі в заході залучено волонтерський рух, представники якого продемонстрували правила надання допомоги постраждалим.

Діти змогли  не лише побачити як працюють фахівці ДСНС, а також пройшли майстер-класи, «влаштувались на роботу» та отримали першу зарплату, яку потім витрачали на солодощі. Від організаторів та Служби порятунку для малечі підготовлено безліч подарунків та сувенірів.

Дніпропетровщина вже вдруге бере участь в «Місті професій». Минулого року захід відбувся в містах Дніпро та Павлоград, цього року – лише в обласному центрі.

На початку заходу усі бажаючі працевлаштуватись отримали паспорти, в яких фіксуватимуться пройдені спеціальності. Начальник Головного управління ДСНС області Андрій Кульбач особисто  приймав на роботу маленьких рятувальників.

Загальна кількість учасників склала близько 3 тисяч дітей. Служба порятунку «101» на цьому заході представлена найбільшою кількістю спеціальностей. Завданням рятувальників було, звернути увагу дітей та батьків на проблеми безпечної життєдіяльності, показати складність та відповідальність роботи пожежних-рятувальників та запобігти загибелі людей.

 

Робота від рятувальників викликала справжнє захоплення у малечі. Діти сміливо пробували гасити полум’я вогнегасниками та пожежними стволами, проходили переправу, одягали бойовий одяг та засоби захисту, вивчали вибухові прибори, кермували пожежними автомобілями, користувались раціями для виклику підрозділів ДСНС та багато іншого.

Звісно, наприкінці заходу багато хто з дітей обрали своєю мрією стати рятувальниками, коли прийде час обирати професію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...