App Store Google Play

На "Місті професій" у Дніпрі малечу вчили бути рятувальниками

19.06.2016 17:00

18  червня в місті Дніпро в сквері біля Дніпропетровської обласної державної адміністрації за підтримки Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області було проведено дитячий інтерактивний профорієнтаційних захід «Місто професій».

Від Служби порятунку «101» представлено 10 рятувальних професій: пожежний, водолаз, рятувальник, піротехнік, диспетчер, зв’язківець, інспектор, психолог та інші. Також до участі в заході залучено волонтерський рух, представники якого продемонстрували правила надання допомоги постраждалим.

Діти змогли  не лише побачити як працюють фахівці ДСНС, а також пройшли майстер-класи, «влаштувались на роботу» та отримали першу зарплату, яку потім витрачали на солодощі. Від організаторів та Служби порятунку для малечі підготовлено безліч подарунків та сувенірів.

Дніпропетровщина вже вдруге бере участь в «Місті професій». Минулого року захід відбувся в містах Дніпро та Павлоград, цього року – лише в обласному центрі.

На початку заходу усі бажаючі працевлаштуватись отримали паспорти, в яких фіксуватимуться пройдені спеціальності. Начальник Головного управління ДСНС області Андрій Кульбач особисто  приймав на роботу маленьких рятувальників.

Загальна кількість учасників склала близько 3 тисяч дітей. Служба порятунку «101» на цьому заході представлена найбільшою кількістю спеціальностей. Завданням рятувальників було, звернути увагу дітей та батьків на проблеми безпечної життєдіяльності, показати складність та відповідальність роботи пожежних-рятувальників та запобігти загибелі людей.

 

Робота від рятувальників викликала справжнє захоплення у малечі. Діти сміливо пробували гасити полум’я вогнегасниками та пожежними стволами, проходили переправу, одягали бойовий одяг та засоби захисту, вивчали вибухові прибори, кермували пожежними автомобілями, користувались раціями для виклику підрозділів ДСНС та багато іншого.

Звісно, наприкінці заходу багато хто з дітей обрали своєю мрією стати рятувальниками, коли прийде час обирати професію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...