App Store Google Play

Історик з Гірничого візьме участь у престижному міжнародному форумі

18.06.2016 09:00
Історик з Гірничого візьме участь у престижному міжнародному форумі

Співробітник Народного музею історії ім. О.М. Поля Національного гірничого університету, кандидат історичних наук Світлана Зимницька візьме участь у Міжнародному науковому конгресі Американської асоціації слов’янських, східноєвропейських та євро-азійських студій і Міжнародної асоціації гуманітаріїв, який відбудеться 26–28 червня 2016 р. в Українському Католицькому університеті (м. Львів).

Загальна тема Конгресу – «Образ іншого», яка передбачає розгляд образу та концепту «іншого» в історії, політиці, релігії, мистецтві, культурних і соціальних практиках, суспільному дискурсі, засобах масової інформації, а також інструментального використання і зловживання терміном «інших» у політиці, культурній і соціальній практиці; ролі етнічних, культурних, соціальних і гендерних стереотипів.

Конгрес є великою і представницькою міжнародною науковою подією, в якій візьмуть участь науковці з усього світу, зокрема із Західної Європи, Північної Америки, Нової Зеландії, Японії. Учасники Конгресу представляють як академічні наукові установи, так і університети, в яких є осередки гуманітарних студій. Серед них - Центральноєвропейський університет (Угорщина), Віденський університет (Австрія), Кембриджський і Оксфордський університети (Великобританія), Університети Альберти і Торонто (Канада), Гарвардський і Стендфордський університети (США).

У ході Конгресу буде проведено близько 150 дискусійних панелей (в т.ч. близько 450 презентацій), а також ціла низка пленарних засідань за участю більше ніж 300 відомих і молодих дослідників. Пленарні засідання будуть присвячені Україні, Білорусі, Росії, Східній Європі та Євразії, їх минулому і теперішньому.

Участь у Конгресі візьмуть історики, чиї імена відомі не лише в Україні, а й далеко за її межами, серед них - Георгій Касьянов (Інститут історії України НАНУ), Наталя Яковенко (Національний університет "Києво-Могилянська академія"), Ярослав Грицак (Український католицький університет), Тетяна Таїрова-Яковлєва (Санкт-Петербурзький державний університет), Олександра Гнатюк (Польська Академія Наук), Зенон Когут, Володимир Кравченко, Френк Сисин (Університет Альберти, Канада), Пол Роберт Маґочій (Університет Торонто, Канада), Патриція Кеннеді-Грімстед (Гарвардський університет, США).

Конгрес є унікальною нагодою для представлення свого дослідницького доробку і налагодження нових наукових контактів.

Інформація про організаторів:

Американська асоціація слов’янських, східноєвропейських та євро-азійських студій – це міжнародна наукова спільнота, яка була заснована у 1948 р. і на сьогодні налічує більше 3 тис. членів з усього світу. Асоціація займається дослідженням і розповсюдженням знань про Центральну Азію, Кавказ, Росію та Східну Європу в регіональному і глобальному контекстах.

Міжнародна асоціація гуманітаріїв була заснована у 2007 р. в якості незалежної асоціації вчених-гуманітаріїв, насамперед, з Білорусі, Росії та України. Асоціація видає інформаційний бюлетень «The Bridge-MOCT».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...