App Store Google Play

Завдяки програмі Філатова «Місто людей» діти можуть відвідувати атракціони безкоштовно

17.06.2016 09:40
Завдяки програмі Філатова  «Місто людей» діти можуть відвідувати атракціони безкоштовно

З травня місяця почала в діяти програма міського голови Бориса Філатова «Місто людей», завдяки якій діти Дніпра можуть відвідувати атракціони безкоштовно. Благодійна ініціатива очільника міста передбачає співпрацю з підприємцями - власниками атракціонів. Про це повідомляє Дніпроград, з посиланням на прес-службу Дніпропетровської міської ради.

 В нашому місті багато малозабезпечених сімей, а також дитбудинків сімейного типу. Понад усе батьки хочуть дати дітям родинне тепло, а також подарувати їм незабутнє дитинство. Через економічну ситуацію в Україні, зараз багато сімей просто не можуть собі дозволити витрачати кошти  на розваги дітей. Тому програма «Місто людей» для, наприклад, таких будинків сімейного типу, як у сім`ї  Плеханова дуже важлива.

«Така програма дуже потрібна. І ми дуже вдячні, що вона є. З фінансових причин ми лише кілька разів на літо можемо собі дозволити піти до парку розваг. Тому одразу, як дізналися, звернулися. І тепер дуже задоволені результатом», – каже мати сімох прийомних дітей.

«Це допомога батькам. Зараз фінансове становище багатьох сімей не найкраще. Та це не привід позбавляти малечу яскравого дитинства. Міський голова Борис Філатов ініціював програму «Місто людей», завдяки якій батьки без зайвих витрат можуть влаштовувати маленьке свято для своїх дітей», – розповіла куратор програми «Місто людей» Катерина Смирна.

Завдяки підтримці міськомої голови сімейних форм влаштування дітей-сиріт стимулює суттєвий розвиток цього соціального інституту. Відтепер дітям можна подарувати незабутні пригоди у парках м. Дніпро: каруселі, батути, машинки, паровозики, острівці дитячої риболовлі і мотузкові парки – безкоштовні розваги на будь який смак будуть доступні на 38 майданчиках у різних куточках міста.

  Зазначимо, що особливу увагу в благодійній ініціативі Бориса Філатова приділено вихованцям дитячих будинків і будинків сімейного типу. Подати заявку на участь в програмі вони можуть за телефоном: 067 650 90 66. Разом з тим, для відвідин розважальних майданчиків у міськраді розробили спеціальний графік. Знайти його можна на офіційному порталі муніципалітету. Учасники програми – малеча до 12 років.

Як повідомлялось раніше, підприємці ініціативу Бориса Філатова підтримують із задоволенням.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...