App Store Google Play

У Дніпрі плануються ремонт шлюзів та днопоглиблювальні роботи

17.06.2016 17:40
У Дніпрі плануються ремонт шлюзів та днопоглиблювальні роботи

Міністерство інфраструктури планує в 2016 р. вибрати на тендерах підрядників з модернізації шлюзів і проведення днопоглиблювальних робіт на річці Дніпро. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян в інтерв'ю «УНІАН».

Він підкреслив, що шлюзи на Дніпрі зараз знаходяться в "досить поганому стані" в зв'язку з цим, на минулого тижня група американських інженерів завершила аналіз технічного стану дніпровських шлюзів і готує звіт за підсумками своєї роботи в Україні, в якому, зокрема, буде визначена вартість капітального ремонту і модернізації цих споруд.

Міністр також повідомив, що в поточному році планується провести ще один тендер із залучення компанії для проведення днопоглиблення Дніпра.

Проект днопоглиблення Дніпра був розроблений інститутом "Укррічтранспроект" на замовлення одного з найбільших виробників і експортерів сільгосппродукції в Україні агрохолдингу "Нібулон" ще в 2013 році, проте так і не був реалізований. Кошти на проект виділить Адміністрація морських портів (АМПУ) в розмірі 30 мільйонів гривень у вигляді поворотної допомоги.

За розрахунками Мінінфраструктури, орієнтовні терміни робіт з поглиблення річки складуть 2-3 місяці. Орієнтовні терміни робіт з поглиблення річки складуть 2-3 місяці.

Крім того, у 2012 році в Україні вже проводилась оцінка стану судноплавних шлюзів, за результатами якої на ремонт і відновлення шлюзів необхідно було виділити 280 мільйонів гривень. Однак в Мінінфраструктури висловили сумнів в об'єктивності такого аналізу, в зв'язку з чим запланували провести нову оцінку. На думку експертів, основними факторами, що стримують вантажне і пасажирське річкове судноплавство, а також заважають нарощуванню обсягів річкових вантажоперевезень, є аварійно-небезпечні ділянки в Дніпровському і Дніпродзержинському водосховищах, і недостатня пропускна здатність суднового ходу річки Південний Буг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...