App Store Google Play

У Дніпрі плануються ремонт шлюзів та днопоглиблювальні роботи

17.06.2016 17:40
У Дніпрі плануються ремонт шлюзів та днопоглиблювальні роботи

Міністерство інфраструктури планує в 2016 р. вибрати на тендерах підрядників з модернізації шлюзів і проведення днопоглиблювальних робіт на річці Дніпро. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян в інтерв'ю «УНІАН».

Він підкреслив, що шлюзи на Дніпрі зараз знаходяться в "досить поганому стані" в зв'язку з цим, на минулого тижня група американських інженерів завершила аналіз технічного стану дніпровських шлюзів і готує звіт за підсумками своєї роботи в Україні, в якому, зокрема, буде визначена вартість капітального ремонту і модернізації цих споруд.

Міністр також повідомив, що в поточному році планується провести ще один тендер із залучення компанії для проведення днопоглиблення Дніпра.

Проект днопоглиблення Дніпра був розроблений інститутом "Укррічтранспроект" на замовлення одного з найбільших виробників і експортерів сільгосппродукції в Україні агрохолдингу "Нібулон" ще в 2013 році, проте так і не був реалізований. Кошти на проект виділить Адміністрація морських портів (АМПУ) в розмірі 30 мільйонів гривень у вигляді поворотної допомоги.

За розрахунками Мінінфраструктури, орієнтовні терміни робіт з поглиблення річки складуть 2-3 місяці. Орієнтовні терміни робіт з поглиблення річки складуть 2-3 місяці.

Крім того, у 2012 році в Україні вже проводилась оцінка стану судноплавних шлюзів, за результатами якої на ремонт і відновлення шлюзів необхідно було виділити 280 мільйонів гривень. Однак в Мінінфраструктури висловили сумнів в об'єктивності такого аналізу, в зв'язку з чим запланували провести нову оцінку. На думку експертів, основними факторами, що стримують вантажне і пасажирське річкове судноплавство, а також заважають нарощуванню обсягів річкових вантажоперевезень, є аварійно-небезпечні ділянки в Дніпровському і Дніпродзержинському водосховищах, і недостатня пропускна здатність суднового ходу річки Південний Буг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...