App Store Google Play

Пляжі Дніпропетровщини: де безпечно купатися на вихідних

17.06.2016 20:00
Пляжі Дніпропетровщини: де безпечно купатися на вихідних

13 офіційних пляжів працюватимуть на Дніпропетровщині цього літа. Однак цими вихідними можна купатися лише на 11 з них. На яких водоймах безпечно, розповіли в управлінні цивільного захисту облдержадміністрації.

11 пляжів Дніпропетровщини вже готові цими вихідними приймати відпочиваючих. Ці пляжі відповідають всім санітарним вимогам. На них обстежене дно, взяті проби води, є душові кабінки, переодягальні, сонцезахисні конструкції, контейнери для сміття тощо. Працюють рятувальники та медики.

У Дніпрі відкрито 3 пляжі, у Верхньодніпровському районі – 2, у Кривому Розі – поки що 1, у Нікополі, Новомосковську, Павлограді, Кам’янському та Зеленодольську – по 1.

Залишаються закритими ще 2 пляжі Кривого Рогу: на ставку ПАТ “Південний ГЗК” (Інгулецький район)тана ставку вул. Маршака (Тернівський район). Тут ще чекають на результати експертизи води від санепідемстанції. Аналізи будуть готові вже за тиждень. Якщо порушень не виявлять, пляжі відкриють.

Під час купання не забувайте про прості правила, які збережуть здоров’я та життя. Не купайтеся в нетверезому стані, не запливайте за буї, не залишайте дітей без нагляду.

Місто
Місце знаходження пляжу/зони відпочинку
Дніпро
о. Монастирський,
Центральний парк культури та
відпочинку ім. Т.Г. Шевченка
(Жовтневий район)
(має паспорт готовності)
Парк Сагайдак
(Індустріальний район)
(має паспорт готовності)
Парк культури та
відпочинку «Придніпровський» (Самарський район)
(має паспорт готовності)
Кривий Ріг
Пляж на ставку ПАТ «Південний ГЗК»
(Інгулецький район)
(підготовка на стадії завершення)
Пляж в парку
ім. Газети «Правда»
(Центрально-міський район)
(має паспорт готовності)
Пляж на ставку вул. Маршака
(Тернівський район)
(підготовка на стадії завершення)
Верхньодніпровський район
м. Верхньодніпровськ
вул. Набережна
(має паспорт готовності)
селище Дніпровське,
вул. Горького
(має паспорт готовності)
Нікополь
пер. Глухий, 24
(має паспорт готовності)
Новомосковськ
Міський парк відпочинку ім. Сучкова
(має паспорт готовності)
Павлоград
Парк відпочинку ім. Першого Травня
(має паспорт готовності)
Кам’янське
Вул. Набережна,10
(у районі річкового порту)
(має паспорт готовності)
Апостолівський район
м. Зеленодольськ
(територія ТЕЦ)
(має паспорт готовності)

Зазначимо також, цими вихідними температура повітря в області прогріється до +31 градусу. Жарко буде й весь наступний тиждень. Погоду обіцяють переважно сонячну.

Вихідні цього тижня – справжнє свято для любителів відпочинку на природі, кажуть синоптики. Буде сонячно та спекотно – до +31 градуса.

По-літньому тепло буде й весь наступний тиждень. В понеділок та вівторок – понад +30. Із середи до п’ятниці буде трохи прохолодніше – від +24 до +28 градусів. Подекуди хмаритиметься, але дощу не прогнозують.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...