App Store Google Play

На Дніпропетровщині розпочався патріотичний квест

17.06.2016 15:20
На Дніпропетровщині розпочався патріотичний квест

Відверті, чесні, впевнені у власних силах та сповнені любові до рідної землі. Понад 300 школярів з різних куточків Дніпропетровщини взяли участь в урочистому відкритті обласного етапу Всеукраїнської гри «Сокіл».

Хлопці та дівчата стали переможцями у власних районах й зустрілися, щоб визначити кращу команду регіону. Біг на короткі й довгі дистанції, стрільба з пневматичної зброї, вікторина з історії України, конкурс козацьких страв, надання долікарської допомоги. На юних патріотів чекає чимало захоплюючих змагань. Вони пройдуть з 16 по 21 червня в дитячому центрі «Перлина Придніпров’я».

Урочисте відкриття відбулося біля Дніпропетровської облдержадміністрації. Представники влади, духовенства, громадських організацій та військові зустрічали молодь Дніпропетровщини.

До заходу долучилися команди з усіх районів регіону. Вони отримали перепустку до обласного етапу, виборовши перемогу в районних змаганнях.

«Сьогодні немає нічого важливішого, ніж патріотичне виховання молоді. Гра «Сокіл» допомагає залучати дітей до здорового способу життя, навчати їх доброті та любові до Батьківщини. На учасників обласного етапу чекають 11 конкурсів. Стрільба, стройова підготовка, військові тактика та стратегія, краєзнавство. Змагання дуже різнопланові. Вони триватимуть 5 днів», - розповіла директор Обласного дитячого центру міжнародного співробітництва Неля Гончар.

«Такі заходи надзвичайно важливі. Ми – нащадки козаків, у нас тече козацька кров. Це необхідно показувати теперішній молоді. Ми маємо пам’ятати, що наші діди та прадіди – великі люди», - розказав учасник команди «Характерники» з Верхньодніпровська Андрій Мельник. Хлопець зізнався, що під час підготовки та тренувань відчував себе, наче в армії. «Ми дуже хвилюємося та хочемо виступити якнайкраще. Наш район вперше бере участь у грі, тож розуміємо свою відповідальність», - додав Андрій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...