App Store Google Play

Тварини з Дніпровської зони роз'їдуться по всій Україні

16.06.2016 08:40
Тварини з Дніпровської зони роз'їдуться по всій Україні

15 червня під час прес-конференції в ІА «МОСТ – ДНЕПР» заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко заявив, що до першого жовтня цього року всіх тварин із дніпровської зоозони, яку вирішили закрити, влаштують в інші українські зоопарки. При цьому жоден її мешканець не потрапить в приватні руки.

Переселення мешканців дніпровської зоозони відбуватиметься коштом сторони, яка їх прийматиме. Кожна тварина має балансову вартість, але сума є підйомною для будь-якого зоопарку, зазначив Михайло Лисенко. За його словами, вже є конкретні домовленості з зоозонами Києва та Миколаєва.

"Ми закінчуємо перемовини з зоопарками по всій Україні. Вони надають інформацію, яких тварин готові прийняти. У нас є певні вимоги до утримання та транспортування кожної тварини. Наші фахівці виїжджатимуть на місце та перевірятимуть, які саме умови запропоновані. Тільки після цього ми їх відправлятимемо. Наше головне завдання – щоб тваринам було комфортно", - акцентував заступник Бориса Філатова.

У Дніпровському зоопарку наразі знаходиться 97 тварин. Серед них – бурий ведмідь, два вовки, дві лисиці, два єноти, дві єнотоподібні собаки, дві в’єтнамські вислобрюхі свинки, два диких кабани, чотирнадцять кіз, дев’ять овець, три макаки-резус, один верблюд, два страуси, лань та інші.

Нового зоопарку в Дніпрі не буде. Територія зоозони буде реконструйована, там проведуть екореабілітацію. Щодо працівників зоопарку, то їм запропонують роботу в КП «Поводження з безпритульними тваринами», а також в інших комунальних підприємствах міськради.

Нагадаємо, зоозону в Дніпрі закривають через неможливість забезпечити там належні умови утримання тварин з дотриманням усіх санітарних норм та правил.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...