App Store Google Play

На Дніпропетровщині демобілізованих навчать як зробити кар’єру та заснувати власний бізнес

16.06.2016 09:40
На Дніпропетровщині демобілізованих навчать як зробити кар’єру та заснувати власний бізнес

Як заснувати власний прибутковий бізнес або зробити успішну кар’єру? Дати відповідь на ці запитання та «знайти себе» після демобілізації атошникам допомагають на Дніпропетровщині. Перший бізнес-тренінг вже провели в облдержадміністрації. Тепер чекають відгуків від хлопців: чи корисне та актуальне для них таке навчання. У разі позитивної відповіді ОДА разом з волонтерами планують запустити масштабну програму бізнес-тренінгів для соціальної реабілітації бійців. Про це повідомив радник голови Дніпропетровської ОДА Іван Начовний.

Владислав Кураленко потрапив до зони АТО ще в 2014-му. На фронт пішов добровольцем, тож з посади начальника відділу продажів довелося звільнитися. Демобілізувався в квітні 2015-го, з того часу шукає роботу.

«Водночас я маю свою невеличку справу. У нас з дружиною - сімейна майстерня. Вишиваємо бісером картини та одяг на замовлення. Спочатку це було просто хобі, спосіб відволіктися від спогадів про війну. Потім переросло в щось більше. Я хочу розвиватися цю справу далі. Можливо, на тренінгу мені підкажуть, як це зробити. Вчитися ніколи не пізно, навіть в 40 років», - поділився Владислав Кураленко.

А от демобілізований Віталій Шульга тільки вирішує, чим хоче зайнятися у мирному житті. До війни працював дальнобійником на власній машині.

«Все життя працював фізично. Хочу навчитися чомусь новому. А потім вже буду думати над власними ідеями», - зазначив чоловік.

Визначитися з заняттям в мирному житті та досягти успіху атошникам можуть допомогти спеціальні бізнес-тренінги.

«Більшість хлопців після демобілізації знаходяться «в творчому пошуку». Частина не хоче повертатися на стару роботу і шукає нову, частина намагається кар'єрно вирости на старому місці, хтось замислюється про власний бізнес. Наше завдання - допомогти хлопцям визначитися та зорієнтуватися в мирному житті. Для цього разом з волонтерами пропонуємо їм бізнес-тренінги», - сказав Іван Начовний.

Перший бізнес-тренінг вже провели в ОДА. Якщо відгук атошників буде позитивним, планують запустити цілу серію таких семінарів.

«Ми плануємо запустити масштабну програму, яка допоможе в соціальній реабілітації хлопців. Це будуть практичні тренінги. Перша частина програми - раціональне працевлаштування . Ми допоможемо визначитися зі сферою роботи, навчимо складати резюме, шукати вакансії, проходити співбесіду, адаптуватися на новому місці. Друга частина програми - планування та організація власного бізнесу», - пояснила бізнес-тренер Олена Войцеховська.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...