App Store Google Play

Фракція БПП заблокувала введення мораторію на банкрутство Аульського водогону

15.06.2016 19:00
Фракція БПП заблокувала введення мораторію на банкрутство Аульського водогону

На засіданні чергової сесії Дніпропетровської обласної ради депутати не прийняли рішення про введення мораторію на процедуру банкрутства комунальних водопостачальних підприємств.

Як повідомлялось раніше, йдеться про КП «Верхньодніпровське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» та КП «Аульський водовід».

Обласна рада спробувала застосувати мораторій на банкрутство цих підприємств, але рішення не було підтримано фракцією БПП. 

Андрій Смирнов, голова комісії обласної ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства заявив про те, що неприємно здивований результатами голосування за проект рішення.  

"Ситуація з цими підприємствами очевидна. Неефективне управління колишнім менеджментом, марнотратне використання ресурсів підприємств, фіктивні операції з цінними паперами та сплатами непояснених роялті повністю занурили їх у боргову кабалу перед кредиторами", - заявив він.

Причинно-наслідкових зв'язків того, що сталося, на думку Смирнова, може вбачатися декілька, але основна вбачається в думці, що застосування такого мораторію може тягти за собою субсидіарну фінансову відповідальність обласної ради як органу управління перед кредиторами, а отже, призведе до погашення таких боргів за рахунок обласного бюджету.

"В Законі України "Про банкрутство" відсутня норма, що встановлює субсидіарну відповідальність органу управління майном перед кредиторами. Так, законом встановлено, що прийняття рішення про мораторій не знімає відповідальності перед боржником (КП) з погашення боргу. Більш того, в разі непогашення боргів, орган управління позбавлений можливості застосування повторного мораторію", - пояснив депутат.

Отож, переконаний голова комісії  ЖКГ, представники окремої фракції більше переживали за інтереси кредитора, ніж за бюджетоутворююче підприємство територіальної громади.

Нагадаємо, що це не перший випадок нелогічної поведінки представників БПП по відношенню до партнерів по коаліції та саботування узгоджених коаліційних рішень.

Зокрема, раніше повідомлялося, що у Шевченківській районній раді Дніпра склалася "ситуативна коаліція" депутатів президентської партії та представників Опоблоку і Громадської сили.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...