App Store Google Play

Фракція БПП заблокувала введення мораторію на банкрутство Аульського водогону

15.06.2016 19:00
Фракція БПП заблокувала введення мораторію на банкрутство Аульського водогону

На засіданні чергової сесії Дніпропетровської обласної ради депутати не прийняли рішення про введення мораторію на процедуру банкрутства комунальних водопостачальних підприємств.

Як повідомлялось раніше, йдеться про КП «Верхньодніпровське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» та КП «Аульський водовід».

Обласна рада спробувала застосувати мораторій на банкрутство цих підприємств, але рішення не було підтримано фракцією БПП. 

Андрій Смирнов, голова комісії обласної ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства заявив про те, що неприємно здивований результатами голосування за проект рішення.  

"Ситуація з цими підприємствами очевидна. Неефективне управління колишнім менеджментом, марнотратне використання ресурсів підприємств, фіктивні операції з цінними паперами та сплатами непояснених роялті повністю занурили їх у боргову кабалу перед кредиторами", - заявив він.

Причинно-наслідкових зв'язків того, що сталося, на думку Смирнова, може вбачатися декілька, але основна вбачається в думці, що застосування такого мораторію може тягти за собою субсидіарну фінансову відповідальність обласної ради як органу управління перед кредиторами, а отже, призведе до погашення таких боргів за рахунок обласного бюджету.

"В Законі України "Про банкрутство" відсутня норма, що встановлює субсидіарну відповідальність органу управління майном перед кредиторами. Так, законом встановлено, що прийняття рішення про мораторій не знімає відповідальності перед боржником (КП) з погашення боргу. Більш того, в разі непогашення боргів, орган управління позбавлений можливості застосування повторного мораторію", - пояснив депутат.

Отож, переконаний голова комісії  ЖКГ, представники окремої фракції більше переживали за інтереси кредитора, ніж за бюджетоутворююче підприємство територіальної громади.

Нагадаємо, що це не перший випадок нелогічної поведінки представників БПП по відношенню до партнерів по коаліції та саботування узгоджених коаліційних рішень.

Зокрема, раніше повідомлялося, що у Шевченківській районній раді Дніпра склалася "ситуативна коаліція" депутатів президентської партії та представників Опоблоку і Громадської сили.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...